Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 6/4 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 7/4.

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Απόλλων Ερέτριας-Κόρινθος 2-0

Χαραυγιακός-ΑΟ Χαλκίς 4-1

 

Α’ ΕΠΣΕ (24η αγωνιστική)

Καλοχώρι/Παντείχι-Λήλας Βασιλικού 0-3

Ωρεοί-Αιδηψός 2-3

Παντριαδικός-Αστέρας Βατώντα 2-0

Όλυμπος Γυμνού-Δροσιά 3-1

Ηρακλής Ψαχνών-Καστέλλα 3-0

Αρτάκη-Μακρυκάπα 4-2

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (25η αγωνιστική)

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μιαούλης Φύλλων 4-1

ΑΕ Χαλκίδας-Ολυμπιακός Χαλκίδας 5-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική)

Αμαρυνθιακός-Σκύρος 4-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Κάρυστος 0-2

Δύστος-Άγιος Λουκάς 3-0

 

Γ’ ΕΠΣΕ (20η αγωνιστική)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κανήθου-Αθλόπολις 1-2

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Κύζικος Αρτάκης-Νεάπολη 2-2

Έξω Παναγίτσα-ΑΟ Χαλκίς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ακαδημία Αρτάκης-Αθλόπολις 2-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Ληλάντιο-Ακαδημία Ερέτριας 3-1

Λήλας Βασιλικού-Προποντίδα 0-3 α.α.

Δροσιά-Ερμήλιος 2-6

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Αίολος Κριεζών-Ταμυναϊκός 4-2

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι 3-0 α.α.

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Κάρυστος 3-2

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Άιολος Κριεζών-Κάρυστος 3-1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/4
Α’ ΕΠΣΕ

5 μ.μ.

Ταμυναϊκός-Αυλωνάρι (γήπεδο Αλιβερίου, Παπακυριάκος-Περιβολάρης-Παπαθανασίου Δ.)

Σκεπαστή-Ελλήσποντος (γήπεδο Σκεπαστής, Γκάτσος-Ιωάννου Α.-Σέρρας)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)

5 μ.μ.

Ταξιάρχης-Άγιος (γήπεδο Νέου Πύργου, Ρουμπής-Καραβά-Ντουμάνης)

Κήρινθος-Αρτεμησιακός (γήπεδο Κηρίνθου, Ντούρας-Ντόβολης Ι.-Μαρινός)

Δόξα Προκοπίου-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Προκοπίου, Καλαμάτας-Παππάς-Μπακατσέλος)

Ευβοϊκός Γουβών-Μαντούδι (γήπεδο Γουβών, Κασομούλης-Δάλλας-Γάτος)

ΟΠΑ Αιδηψού-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Αιδηψού, Αντωνίου Χ.-Παυλάτος-Μούτουπας)

Ιστιαία-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Κεχριών, Θεοδώρου-ΕΟΔ/ΕΠΟ-Αντωνίου Γ.)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (25η αγωνιστική)

5 μ.μ.

Λουκίσια-Αλάτσατα (γήπεδο Λουκισίων, Σιαπλαούρας-Λιαγκάκης-Ζεϊμπέκης)

Απόλλων Παραλίας-Αφράτι (γήπεδο Παραλίας, Χουλιάρας-Κωνστάντιος-Τσιφλάκος)

Άγιος Αθανάσιος-Ερμήλιος (γήπεδο Πάλιουρα, Φώτης-Πασχαλίδης-Σιμιτζής)

Κεραυνός Χαλκίδας-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 3-0 α.α.

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ληλάντιο 0-3 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική)

5 μ.μ.

Μαρμάρι-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Καρύστου, Μητρολιός-Καρβελάς-Ντόβολης Ε.)

Κονίστρες & Περίχωρα-Ζάρακες (γήπεδο Ζαράκων, Κούκουρα-Κοντογιαννίδης-Νικολάου Σ.)

Κόσκινα-Άρης Αγίου Ιωάννη 0-3 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12.30 μ.μ.

Φοίνικας Ψαχνών-Σταυρός (γήπεδο Καστέλλας, Λιαγκάκης-Σιαπλαούρας-Ζεϊμπέκης)

Ολυμπιακός Λίμνης-ΠΑΟ Λιχάδας (γήπεδο Λίμνης, Ντόβολης Ι.-Ντούρας-Μαρίνος)

Κύζικος Αρτάκης-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Βατώντα, Χασάνδρας-Βελέντζας-Παπαθανασίου Γ.)

1 μ.μ.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Νέου Πύργου, Ρουμπής-Καραβά-Ντουμάνης)

Ελληνικά-Βυζάντιο Νέου Πύργου 3-0 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Πισσώνας-Καμάρες (γήπεδο Πισσώνα, Παπακυριάκος-Περιβολάρης-Παπαθανασίου Δ.)

12.30 μ.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κύμη (γήπεδο Αυλωναρίου, Χατζηκαμαγιάννης-Μπούρικας-Περούλιας)

Ανάποδος-Κριεζά (γήπεδο Πάρκο Λαού, Χουλιάρας-Τσιφλάκος-Ιωάννου Α.)

5 μ.μ.

Μονόδρυ-Αυλίδα  (γήπεδο Μονοδρίου, Μπούρικας-Χατζηκαμαγιάννης-Περούλιας)

Έραπος-Στύρα (γήπεδο Φύλλων, Βελέντζας-Νέγρης-Παπαθανασίου Γ.)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

10.30 π.μ.

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Ιστιαίας, Αντωνίου Γ.)

12 μ.μ.

Ιστιαία-Άγιος (γήπεδο Ιστιαίας, Αντωνίου Γ.)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

10.30 π.μ.

Ληλάντιο-Νεάπολη (γήπεδο Ληλαντίου, Βελέντζας)

12 μ.μ.

Λήλας Βασιλικού-Μεσσάπειος (γήπεδο Βασιλικού, Αντωνίου Χ.)

Κύζικος Αρτάκης-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

10.30 π.μ.

Εύριπος-Προποντίδα (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κοντογιαννίδης)

12.30 μ.μ.

Ερμήλιος-Αθλόπολις (γήπεδο Δροσιάς, Κοντογιαννίδης)

5 μ.μ.

Κάνηθος-Ακαδημία Ερέτριας (γήπεδο Καλαμακίδη, Χασάνδρας)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

11.30 π.μ.

Όλυμπος Γυμνού-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Γυμνού, Καρβελάς)

Αυλωνάρι-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Αυλωναρίου, Χατζηκαμαγιάννης)

 

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ): Απολλωνίδες Ερέτριας-Μαγνησιακός 1-2

Κώστας Λαγός

Ολυμπιακός Λίμνης-Ακράτητος Κεχριών 1-1

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (14/8/2020): Απόλλων Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού 3-2 (photos)

Γιώργος Ντάλλης