ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα & βαθμολογίες (30-31/3)

Συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 30-31/3 το πρωτάθλημα προπαίδων ‘Κουκουβάος Αντώνιος’ της ΕΠΣΕ.

Αναλυτικά τ’ αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:

Προπαίδων ΕΠΣΕ
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί Αποτέλεσμα
30-03-19 13:30 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Αγ. Λουκά ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. – (Αναβολή λόγω καιρού)
31-03-19 12:00 ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Ιστιαίας ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. 4-0
31-03-19 10:30 ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Ιστιαίας ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. 2-0
31-03-19 11:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Αιδηψού ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. 3-3
31-03-19 10:30 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Βασιλικού ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. 3-3
31-03-19 11:00 ΑΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Ψαχνών ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – (Αναβολή )
31-03-19 10:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Πάρκο Λαού ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. 1-3
31-03-19 11:30 ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Δροσιάς ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. 0-3
31-03-19 12:00 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Πάρκο Λαού ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. 4-0
31-03-19 11:00 ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Ζαράκων ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.
31-03-19 11:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Αγ. Λουκά ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ. – (Αναβολή
Προπαίδων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 5 0 0 20 1 0 15
team logo ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 4 0 1 11 2 0 12
team logo ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 3 0 2 14 7 0 9
team logo ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 2 0 3 7 11 3 3
team logo ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 0 1 4 3 16 3 -2
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 0 1 4 4 22 6 -5
Προπαίδων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 4 4 0 0 18 1 0 12
team logo ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 3 0 2 11 16 0 9
team logo ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 2 1 2 14 9 0 7
team logo ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 2 1 2 8 8 0 7
team logo ΑΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 4 2 0 2 6 8 0 6
team logo ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 0 0 5 0 15 9 -9
Προπαίδων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 4 1 0 18 5 0 13
team logo ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 4 0 1 27 7 0 12
team logo ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 2 1 2 13 13 0 7
team logo ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 2 0 3 9 10 0 6
team logo ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 2 0 3 7 20 0 6
team logo ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 5 0 0 5 1 20 0 0
Προπαίδων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 8 7 0 1 29 8 0 21
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 6 6 0 0 34 8 0 18
team logo ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 6 4 0 2 32 13 0 12
team logo ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 3 2 0 1 9 2 0 6
team logo ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 5 2 0 3 16 14 0 6
team logo ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 7 1 1 5 6 26 0 4
team logo ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 6 1 1 4 10 30 3 1
team logo ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 7 0 0 7 7 42 0 0

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα & βαθμολογίες (23-24/3)

Κώστας Λαγός

ΕΠΣΕ: Οι κληρώσεις όλων των πρωταθλημάτων 2020-21

Κώστας Λαγός

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ-2ος όμιλος): Πανόραμα (25/6)

Κώστας Λαγός
-->