24.7 C
Chalkida
22 Ιουλίου 2019
Α' ΕΣΚΑΣΕ Αγαπημένα ΡΟΗ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (29/3-1/4)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το επόμενο τριήμερο, με σημαντικές αναμετρήσεις σε όλες τις κατηγορίες.

Στην Α’ κατηγορία θα διεξαχθεί η 20η αγωνιστική, στη Β’ ΕΣΚΑΣΕ ξεκινούν τα playoffs ενώ μεταξύ άλλων θα γίνει ο τελικός των κορασίδων αλλά και αγώνες για τα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων και Γυναικών.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

18:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Τσάλλας-Κάλφα)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Χριστοδούλου Γ.-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χαϊνά-Θωμά)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Τσάλλας-Βαρσαμάς)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χουγιάζος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ντάνος-Αρτσίτας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (ΚΑΤΑΤΑΞΗ)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Καραμπιτσάκος-Ζάχος)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καλαπόδης-Νικολιάς)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

13:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Χριστοδούλου Γ.-Κάλφα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Ντάνος-Γερονικολός)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ Μασλατζίδης Λ.-Καλαπόδης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Βιορές-Πετώνης)

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΤΛΑΣ (Χριστοδούλου Γ.-Κάλφα)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜ. (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΕ: Το πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής

Κώστας Λαγός

ΕΠΣΕ: Αριθμός ομίλων στη γ’ κατηγορία

Κώστας Λαγός

Κόβει πίτα το Σάββατο 2 Φεβρουαρίου ο ΓΑΣ Βασιλικού!

Παναγιώτης Νικολάου