19.1 C
Chalkida
23 Απριλίου 2019
Αγαπημένα ΡΟΗ Β΄ ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (30-31/3)

Συνεχίζεται και αυτό το Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΕ με αγωνιστική δράση και στους τρεις ομίλους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική)

Σάββατο 30/3-4.30 μ.μ.

Μαντούδι-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Μαντουδίου, Παπακυριάκος-Κωνστάντιος-Παππάς)

Ατρόμητος Βασιλικών-Ιστιαίας (γήπεδο Βασιλικών, Κασομούλης-Σπανός-Μητρολιός)

ΟΠΑ Αιδηψού-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Αιδηψού, Σιαπλαούρας-Λιαγκάκης-Αντωνίου Γ.)

Κυριακή 31/3-5 μ.μ.

Αρτεμησιακός-Ταξιάρχης (γήπεδο Γουβών, Παπαποστόλου-Νέγρης-Μούτουπας)

Ακράτητος Κεχριών-Άγιος (γήπεδο Κεχριών, Σοφίου-Ιωάννου-Ντουμάνης)

Ερμής Πηλίου-Κήρινθος (γήπεδο Πηλίου, Πόγκας-Κωνστάντιος-Παπαθανασίου Γ.)

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)

Σάββατο 30/3-4.30 μ.μ.

Αλάτσατα-Ερμήλιος (γήπεδο Αλεξάνδρου, Παπαδόπουλος-Καρβελάς-Ζεϊμπέκης)

Απόλλων Παραλίας-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Παραλίας, Φώτης-Ρουμπής-Ντουμάνης)

Κεραυνός Χαλκίδας-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Παπαποστόλου-Δούκας-Σέρρας)

Κυριακή 31/3-5 μ.μ.

Λουκίσια-Αφράτι (γήπεδο Λουκισίων, Θεοδώρου-Αργύρης-Ρουμπής)

Ληλάντιο-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Καρβελάς-Νικολάου Σ.-Γάτος)

Άγιος Αθανάσιος-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Πάλιουρα, Ντούρας-Περούλιας-Δούκας)

ΑΕΚ Χαλκίδας-Προποντίδα 0-3 α.α.

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)

Σάββατο 30/3-4.30 μ.μ.

Αιγέας Πετριών-Κονίστρες & Περίχωρα (γήπεδο Κριεζών, Καλαμάτας-Ντούρας-Κοτταρά)

Κυριακή 31/3

11.45 π.μ.

Σκύρος-Μαρμάρι (γήπεδο Σκύρου, Χατζηκαμαγιάννης-Δελχάς-Πασχώνης)

5 μ.μ.

Άγιος Λουκάς-Ζάρακες (γήπεδο Αγίου Λουκά, Μητρολιός-Καρράς-Μαρίνος)

Άρης Αγίου Ιωάννη-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Κούκουρα-Κοτταρά-Ντόβολης Ι.)

Κάρυστος-Δύστος (γήπεδο Καρύστου, Βελέντζας-Ποδαράς-Ντόβολης Β.)

Κόσκινα-Νηλέας Νεοχωρίου 0-3 α.α.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Αποτελέσματα & βαθμολογία (10η αγωνιστική)

Κώστας Λαγός

Π. Κοντογιάννης: ‘Είχαμε θέληση & αγωνιστικότητα-ζητήσαμε το γκολ’

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Δόξα Προκοπίου-Ταξιάρχης 3-0

Κώστας Λαγός