21.4 C
Chalkida
16 Ιουλίου 2019
Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Δείτε αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 23/3 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 24/3.

Α’ ΕΠΣΕ (22η αγωνιστική)

Παντριαδικός-Λήλας Βασιλικού 2-1

Ηρακλής Ψαχνών-Καλοχώρι/Παντείχι 5-0

Αρτάκη-Αστέρας Βατώντα 1-0

Ελλήσποντος-Καστέλλα 2-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)

Άγιος-Μαντούδι 0-2

Δόξα Προκοπίου-ΟΠΑ Αιδηψού 3-0

Ιστιαία-Ευβοϊκός Γουβών 3-0

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (22η αγωνιστική)

ΑΕ Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας 2-1

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Κεραυνός Χαλκίδας 2-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

Κονίστρες & Περίχωρα-Σκύρος 1-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Άρης Αγίου Ιωάννη 2-0

 

Γ’ ΕΠΣΕ (18η αγωνιστική)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Έραπος-Καμάρες 5-2

Στύρα-Αυλίδα 1-1

ΠΑΟ Κανήθου-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου 0-1

Ανάποδος-Πισσώνας 0-3

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία 4-1

Ακράτητος Κεχριών-ΑΕΚ Νέου Πύργου 3-0

Ταξιάρχης/Ωρεοί-Άγιος 9-1

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

ΑΟ Χαλκίς-Κύζικος Αρτάκης 0-12

Εύριπος-Νεάπολη 3-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Προποντίδα-Ληλάντιο 3-8

Ερμήλιος-Λήλας Βασιλικού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ακαδημία Ερέτριας-Δροσιά 3-1

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Κάρυστος-Αίολος Κριεζών 2-1

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Ταμυναϊκός-Όλυμπος Γυμνού 2-2

Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός 1-6

Άγιος Λουκάς-Σκύρος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Κάρυστος-Αίολος Κριεζών 4-0

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/3
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Πανθηραϊκός-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο δημοτικό Θήρας, Λεμπέσης (Πειραιά)-Καρακελές (Πειραιά)-Γαρούφος (Πειραιά), παρατηρητής: Δημοβασίλης (Αθηνών))

Απόλλων Ερέτριας-Καλλιθέα (γήπεδο ΕΠΣ Εύβοιας, Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)-Παγουράς (Βοιωτίας)-Χριστοδούλου (Βοιωτίας), παρατηρητής: Καλιακούδας (Φθιώτιδας))

 

Α’ ΕΠΣΕ (22η αγωνιστική)

2.30 μ.μ.

Ταμυναϊκός-Αιδηψός (γήπεδο Αλιβερίου, Πόγκας-Νέγρης-Παππάς)

4 μ.μ.

Όλυμπος Γυμνού-Ωρεοί (γήπεδο Γυμνού, Βρακάς-Κωνστάντιος-Δάλλας)

Σκεπαστή-Δροσιά (γήπεδο Σκεπαστής, Παπακυριάκος-Δελχάς-Κοντογιαννίδης)

Αυλωνάρι-Μακρυκάπα (γήπεδο Αυλωναρίου, Καλαμάτας-Μητρολιός-Σέρρας)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)

4 μ.μ.

Ταξιάρχης-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Νέου Πύργου, Βελέντζας-Νικολάου Σ.-Ντόβολης)

Αρτεμησιακός-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Γουβών, Σπανός-Καραβά-Μούρτικας)

Κήρινθος-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Κηρίνθου, Δανιηλίδης-Καρράς-Μαρίνος)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (22η αγωνιστική)

4 μ.μ.

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Λουκίσια (γήπεδο Μακρυκάπας, Ρουμπής-Ντουμάνης-Παπαθανασίου Γ.)

Ερμήλιος-Αφράτι (γήπεδο Δροσιάς, Ντούρας-Παπαθανασίου Δ.-Ντόβολης Ι.)

Προποντίδα-Ληλάντιο (γήπεδο Πάρκο Λάου, Γκάτσος-Πασχαλίδης-Ζεϊμπέκης)

Μιαούλης Φύλλων-Αλάτσατα (γήπεδο Φύλλων, Κούκουρα-Περιβολάρης-Κοτταρά)

Ολυμπιακός Χαλκίδας-ΑΕΚ Χαλκίδας 3-0 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

4 μ.μ.

Μαρμάρι-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Καρύστου, Κασομούλης-Κελεπούρης-Ιωάννου)

Ζάρακες-Κάρυστος (γήπεδο Ζαράκων, Φώτης-Πριόνας-Περούλιας)

Άγιος Λουκάς-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Αγίου Λουκά, Αντωνίου Χ.-Ρέτσας-Μούτουπας)

Δύστος-Κόσκινα 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ (18η αγωνιστική)

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Κύζικος Αρτάκης-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Βατώντα, Ντόβολης Ι.-Ντούρας-Παπαθανασίου Δ.)

12.30 μ.μ.

Ολυμπιακός Λίμνης-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Λίμνης, Καρράς-Δανιηλίδης-Μαρίνος)

Ελληνικά-Φοίνικας Ψαχνών (γήπεδο Ελληνικών, Μούρτικας-Καραβά-Σπανός)

Γιάλτρα-Σταυρός 0-3 α.α.

Βυζάντιο Νέου Πύργου-ΠΑΟ Λιχάδας 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12.30 μ.μ.

Μονόδρυ-Κύμη (γήπεδο Μονοδρίου, Ρέτσας-Αντωνίου Χ.-Μούτουπας)

Αθλόπολις-Κριεζά (γήπεδο Πάρκο Λαού, Σοφίου-Δούκας-Ντουμάνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

3.30 μ.μ.

Έξω Παναγίτσα-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Δούκας)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

4 μ.μ.

Ολυμπιακός Λίμνης-Ιστιαία (γήπεδο Λίμνης, Αντωνίου Γ.)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Άγιος-ΟΠΑ Αιδηψού 4-0 (pics)

Κώστας Λαγός

Α’ ΕΠΣΕ: Αλλαγή έδρας σε αγώνα πρωταθλήματος 10ης αγωνιστικής

Κώστας Λαγός

Αλ. Βαλκάνος: ‘Συγχαρητήρια και στις δύο ομάδες’

Κώστας Λαγός