19.1 C
Chalkida
23 Απριλίου 2019
ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα & βαθμολογίες (23-24/3)

Συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 23-24/3 το πρωτάθλημα παίδων ‘Λέων Γεώργιος’ της ΕΠΣΕ.

Αναλυτικά τ’ αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:

Παίδων ΕΠΣΕ
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί Αποτέλεσμα
23-03-19 10:30 ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΙΔΕΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ Αιδηψού ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. 4-1
23-03-19 12:30 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ/ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΠΑΙΔΕΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ Νέου Πύργου ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. 9-1
23-03-19 11:30 ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΙΔΕΣ Κεχριών ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. 3-0
23-03-19 13:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΠΑΙΔΕΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ Πάρκο Λαού ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. 3-1
23-03-19 11:45 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΠΑΙΔΕΣ – ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΙΔΕΣ Πάρκο Λαού ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. 0-12
23-03-19 10:00 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΑΙΔΕΣ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ Πάρκο Λαού ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. 3-8
23-03-19 11:30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ Γυμνού ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. 3-1
23-03-19 11:30 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΙΔΕΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΑΙΔΕΣ Καρύστου ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ. 4-0
24-03-19 15:30 ΑΟ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 ΠΑΙΔΕΣ Τσαλίκη-Παπίλα ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
Παίδων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 10 8 0 2 46 10 0 24
team logo ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ* 9 6 2 1 34 5 0 20
team logo ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* 9 6 2 1 28 6 0 20
team logo ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ* 9 5 1 3 18 17 0 16
team logo ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ/ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 10 3 3 4 21 16 3 9
team logo ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ* 0 0 0 0 0 0 0 0
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 10 1 0 9 9 75 6 -3
team logo ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* 9 0 0 9 0 27 9 -9
Παίδων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 9 8 0 1 37 11 0 24
team logo ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 9 6 1 2 37 7 0 19
team logo ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΙΔΕΣ* 8 5 1 2 24 10 0 16
team logo ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 9 5 0 4 38 15 0 15
team logo ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 ΠΑΙΔΕΣ* 7 2 1 4 20 17 0 7
team logo ΑΟ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ* 7 1 1 5 15 25 0 4
team logo ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΠΑΙΔΕΣ 9 0 0 9 2 88 0 0
Παίδων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 9 9 0 0 55 13 0 27
team logo ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 9 7 0 2 32 14 0 21
team logo ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ* 8 5 0 3 29 22 0 15
team logo ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 9 2 0 7 9 23 0 6
team logo ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΑΙΔΕΣ 9 2 0 7 24 43 0 6
team logo ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* 8 1 0 7 6 40 0 3
Παίδων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 9 8 0 1 35 18 0 24
team logo ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 9 7 2 0 36 15 0 23
team logo ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 9 5 1 3 36 22 0 16
team logo ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 9 2 1 6 24 42 0 7
team logo ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 9 1 1 7 12 28 0 4
team logo ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 9 1 1 7 19 37 0 4

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΠΣΕ-2ος Όμιλος: Άρτεμις-Καμάρες 1-0

Παναγιώτης Νικολάου

Β’ ΕΠΣΕ: Αναβολή αγώνα 10ης αγωνιστικής

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: ΑΟ Χαλκίς-Αιολικός 1-0

Κώστας Λαγός