EVIASPORTS Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Απόλλων Ερέτριας-Καλλιθέα 0-4

Την ήττα γνώρισε ο Απόλλων Ερέτριας με 4-0 από την Καλλιθέα, για την 20η αγωνιστική του εβδόμου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 18ο λεπτό με τέρμα του Χαρίτου και στο 42′ ο Βουκελάτος έκανε το 0-2. Στο 55′ ο Κρεββατάς σημείωσε το τρίτο γκολ της Καλλιθέας και στο τελευταίο λεπτό του αγώνα ο Καφτηράνης διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Απόλλων Ερέτριας (Δημήτρης Βαλκάνος): Ναβροζίδης, Μπαλόζι (59′ Μετσανάι), Ζαχαρόπουλος, Σμπιλήρης, Κοντός, Καλοχωρίδης (75′ Ευγενίου), Κορακιανίτης, Τσίγκας, Μώρος, Τόρα, Σεόλ (85′ Κικίδης).

Καλλιθέα (Νίκος Παντέλης): Σιζνιέφσκι, Μαργαρώνης, Αμαραντίδης, Οικονόμου, Σεζάι, Κώστας, Μακρυγιάννης (69′ Καλημέρης), Χαρίτος, Κρεββατάς (83′ Χρήστου), Μπέλη (77′ Καφτηράνης), Βουκελάτος (61′ Βασιλειάδης).

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΕ Χαλκίδας-Πισσώνας 1-2