EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ): Ταμυναϊκός-Όλυμπος Γυμνού 2-2 (pics)

Ταμυναϊκός και Όλυμπος Γυμνού αναδείχτηκαν ισόπαλοι με 2-2, για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος προπαίδων ‘Κουκουβάος Αντώνιος’ της ΕΠΣΕ.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 31ο λεπτό με τέρμα του Βλάχου και στο 46′ ο Τσούτης ισοφάρισε για την ομάδα του Αλιβερίου. Τρία λεπτά μετά οι γηπεδούχοι ολοκλήρωσαν την ανατροπή στο σκορ, με τον Χαραμαντά να κάνει το 2-1 και στο 59ο λεπτό ο Αλέξης διαμόρφωσε το τελικό 2-2.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Καρράς.

ΓΚΟΛ: 46′ Τσούτης, 49′ Χαραμαντάς-31′ Βλάχος, 59′ Αλέξης.

Ταμυναϊκός (Γρηγόρης Γκογκορώσης): Γκάτσος Δ., Γιοβανάκης (Τσούτης), Παλαιοδήμος (Αλέξης), Μπάνος Γ., Ρέτσας, Δημητρίου, Γκόνος, Χαραμαντάς, Μπάνος Δ., Γκάτσος Σ., Μπράχο.

Όλυμπος Γυμνού (Βασίλης Σταματούκος): Σασσάνης, Κοτρογιάννης (42′ Λάμπρου), Νικολάου, Κιούσης, Ρόγκας (47′ Γαλιανός), Τσούμαρης Λ., Τσούμαρης Κ., Τσόκος, Κοντογιάννης, Μωραΐτης, Βλάχος.

ΔΟΑΠΠΕΧ: Δηλώσεις συμμετοχής για τον αγώνα ‘Evripos Night Run 22’

Στον Δούκα ο Αποστόλης Μιχαήλ!

Φ. Λύκου: Πανελλήνιο ρεκόρ στους Βαλκανικούς αγώνες ‘Masters’ στην Αλεξανδρούπολη (video)