EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ): Κάρυστος-Αίολος Κριεζών 4-0

Η Κάρυστος κέρδισε τον Αίολο Κριεζών με 4-0, για την 6η αγωνιστική του τέταρτου ομίλου του πρωταθλήματος προπαίδων ‘Κουκουβάος Αντώνιος’ της ΕΠΣΕ.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 3ο λεπτό με τέρμα του Nikolli και στο 32′ ο Παπαζαχαρίου έκανε το 2-0. Ο ΑΟΚ σημείωσε ακόμη δύο τέρματα στην επανάληψη, με τον Μπούφη να κάνει το 3-0 και πέντε λεπτά μετά τον Α. Κοκοκύρη να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ντόβολης Ι.

ΓΚΟΛ: 3′ Nikolli, 32′ Παπαζαχαρίου, 43′ Μπούφης, 48′ Κοκοκύρης Α.

Κάρυστος: Γκίκας, Χατζής Ν., Τζάλας, Χατζής Χ., Παπαζαχαρίου, Μάτο, Zhaci, Μπατία (33′ Μπούφης), Τζένης (44′ Κοκοκύρης Α.), Nikolli (22′ Μαρίνος), Παπαμάγκας.

Αίολος Κριεζών (Βαγγέλης Ντόβολης): Γεωργίου, Μπότσιος, Κωτσής, Πηλιχός, Παναγιώτου, Κέκης, Μαυρογένης, Αθανασίου, Συρμάς, Ηλίας (33′ Ρουμελιώτης), Νίκας.