Αγαπημένα ΡΟΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Στύρα-Αυλίδα 1-1 (pics)

Ισοπαλία με σκορ 1-1 είχαμε στο ντέρμπι κορυφής του πρώτου ομίλου της Γ’ ΕΠΣΕ για τη 18η αγωνιστική, με το τελικό αποτέλεσμα να ευνοεί την Αυλίδα που διατηρήθηκε στην κορυφή και στο +3 από τη σημερινή αντίπαλο της, που την ακολουθεί στη βαθμολογία.

Τα δύο γκολ της αναμέτρησης, που ήταν αμφίρροπη σ’ όλη τη διάρκεια της, σημείωθηκαν μέσα σε ένα λεπτό. Αρχικά στο 68′ ο Λεοντάρης άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους και στο επόμενο λεπτά τα Στύρα έφεραν το ματς στα ίσα με γκολ του Μανώλη.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κασομούλης-Σπανός-Αργύρης

ΓΚΟΛ: 69′ Μανώλης-68′ Λεοντάρης.

Στύρα: Αράζος, Aliaj, Σταυρόπουλος, Γεωργάκης, Παλιούρης (59′ Κορδώνης), Τραχιώτης, Δελής, Νικολάου, Δημολιάνης (87′ Γεωργονίκος), Μανώλης, Τζώρτζης.

Αυλίδα (Αργύρης Μαστραγγελής): Κικίδης, Παυλίδης, Παπαρούνης, Ζαζάς, Βάθης, Μπαλωμένος, Λειβαδίτης (Αναστασίου), Μάλλιαρης (24′ Θωμάς λ.τ.), Τζεμπελίκος, Λεοντάρης (90’+4′ Κάβουρας), Ντασιώτης.

Δείτε φωτογραφίες απ’ τον αγώνα, πατώντας ΕΔΩ.