EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-25/3)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων από 22-25 Μαρτίου με συναντήσεις στην Α’ και Γ’ κατηγορία ανδρών, Γυναικών, αλλά και με αγώνες για τα τμήματα υποδομής στη β’ φάση.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ (Αποστόλου-Γκογκορώσης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Ντάνος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Χαϊνά-Κωτσακόπουλος)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΧΒΑ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Θωμά)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΑΤΛΑΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

19:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Χατζής-Καλαπόδης)

11:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Χατζής-Θωμά)

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ (Χατζής-Θωμά)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Λ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Μασλατζίδης Λ.-Βαρσαμάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Χριστοδούλου-Νικολιάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Γκαράς-Παναγιώτου)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ελλήσποντος: Απέκτησε τον Μ. Βαρτζή

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (13/11/2018): Αθλόπολις-Ληλάντιο 1-6 (photos)

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Τα τελικά αποτελέσματα (3/4)

Κώστας Λαγός
-->