29.9 C
Chalkida
17 Αυγούστου 2019
Αγαπημένα ΡΟΗ Β΄ ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (23-24/3)

Συνεχίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΕ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)

Σάββατο 23/3-4 μ.μ.

Άγιος-Μαντούδι (γήπεδο Αιδηψού, Βελέντζας-Καραβά-Παυλάτος)

Δόξα Προκοπίου-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Προκοπίου, Κούκουρα-Ρουμπής-Λιαγκάκης)

Ιστιαία-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Βασιλικών, Μπούρικας-Νέγρης-Αντωνίου Γ.)

Κυριακή 24/3-4 μ.μ.

Ταξιάρχης-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Νέου Πύργου, Βελέντζας-Νικολάου Σ.-Ντόβολης)

Αρτεμησιακός-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Γουβών, Σπανός-Καραβά-Μούρτικας)

Κήρινθος-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Κηρίνθου, Δανιηλίδης-Καρράς-Μαρίνος)

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (22η αγωνιστική)

Σάββατο 23/3-4 μ.μ.

ΑΕ Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Καλαμάτας-Πριόνας-Περιβολάρης)

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Γκάτσος-Δελχάς-Δούκας)

Κυριακή 24/3-4 μ.μ.

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Λουκίσια (γήπεδο Μακρυκάπας, Ρουμπής-Ντουμάνης-Παπαθανασίου Γ.)

Ερμήλιος-Αφράτι (γήπεδο Δροσιάς, Ντούρας-Παπαθανασίου Δ.-Ντόβολης Ι.)

Προποντίδα-Ληλάντιο (γήπεδο Πάρκο Λάου, Γκάτσος-Πασχαλίδης-Ζεϊμπέκης)

Μιαούλης Φύλλων-Αλάτσατα (γήπεδο Φύλλων, Κούκουρα-Περιβολάρης-Κοτταρά)

Ολυμπιακός Χαλκίδας-ΑΕΚ Χαλκίδας 3-0 α.α.

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

Σάββατο 23/3

1 μ.μ.

Κονίστρες & Περίχωρα-Σκύρος (γήπεδο Βρύσης, Βρακάς-Δάλλας-Μούρτικας)

4 μ.μ.

Νηλέας Νεοχωρίου-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Νεοχωρίου, Δανιηλίδης-Ντούρας-Καρράς)

Κυριακή 24/3-4 μ.μ.

Μαρμάρι-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Καρύστου, Κασομούλης-Κελεπούρης-Ιωάννου)

Ζάρακες-Κάρυστος (γήπεδο Ζαράκων, Φώτης-Πριόνας-Περούλιας)

Άγιος Λουκάς-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Αγίου Λουκά, Αντωνίου Χ.-Ρέτσας-Μούτουπας)

Δύστος-Κόσκινα 3-0 α.α.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ελ. Βάχλα: ‘Ξεχωριστή εμπειρία στο Μπακού’

Κώστας Λαγός

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Κύζικος Αρτάκης-Εύριπος 2-2

Κώστας Λαγός

Β. Ζέρβας: ‘Τα κεφάλια κάτω, δουλειά και προσπάθεια, τίποτα άλλο’

Κώστας Λαγός