Αγαπημένα ΡΟΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Σχολικοί αγώνες: ΓΕΛ Ερέτριας-ΓΕΛ Αμαρύνθου 2-1 (photo album)

To ΓΕΛ Ερέτριας επικράτησε με 2-1 του ΓΕΛ Αμαρύνθου και προκρίθηκε στα ημιτελικά των σχολικών αγώνων ποδοσφαίρου αγοριών.

Το λύκειο της Ερέτριας άνοιξε το σκορ με τέρμα του Τρεγκάι στα πρώτα λεπτά της επανάληψης και πέντε λεπτά μετά ο Τερζάκης έκανε το 2-0. Στα μισά του δευτέρου ημιχρόνου το λύκειο Αμαρύνθου μείωσε με γκολ του Κοκκάλα, με το οποίο διαμορφώθηκε το τελικό αποτέλεσμα. Το ΓΕΛ Ερέτριας θ’ αντιμετωπίσει στα ημιτελικά -που θα διεξαχθούν την Τρίτη 19/3- το ΕΠΑΛ Αλιβερίου.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσολακίδης-Μπούρικας-Οικονόμου.

ΓΕΛ Ερέτριας: Μητακίδης, Σμπιλίρης, Φουρμούζης, Λάιος, Θέμελης Δ., Τρεγκάι, Τερζάκης, Τσίγκας Φ., Ανγκέλι, Κιζερόπουλος, Κικίδης. (Θέμελης Α., Τσίγκας Κ., Χατζηαποστόλου, Σίτι, Δαφνής, Μπαράι, Κράστα).

ΓΕΛ Αμαρύνθου: Κοντραζίου, Ζάνιος, Μιχελής, Παρασκευάς Γ., Σταματούκος, Καρλατήρας, Κοκκάλας, Χατζής, Μακρής, Νελάι, Τσολάκος. (Μητρολιός, Τσολάκης, Σούλτος, Παρασκευάς Γ.).

Δείτε φωτογραφίες απ’ τον αγώνα, πατώντας ΕΔΩ.

Συνέντευξη για τα 15 χρόνια της Σχολής Ποδοσφαίρου Ολυμπιακού! (photos)

Αβαντίδες: Συλλυπητήρια ανακοίνωση για Ν. Δαφνή

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Άγιος Λουκάς-Κάρυστος 5-1