EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Άγιος-Ιστιαία 0-4

Η Ιστιαία επικράτησε του Αγίου με 4-0, για τη 17η αγωνιστική του πρώτου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 32ο λεπτό με σκόρερ τον Μπερμπεράι, που ήταν ο παίχτης που με δεύτερο προσωπικό γκολ έκανε το 0-2 εννια λεπτά μετά. Το τρίτο γκολ της ‘Ένωσης’ προήλθε από αυτογκόλ του Δ. Δημητράνα στο δεύτερο λεπτό της επανάληψης και στο 71′ ο Δήμου διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπακυριάκος-Τσιφλάκος-Κελεπούρης.

ΓΚΟΛ: 32′ & 41′ Μπερμπεράι, 47′ Δημητράνας Δ. (αυτογκόλ), Δήμου.

Άγιος: Μπουροδήμος, Δημητράνας Δ., Prendi, Ραχιώτης, Urat, Καπλανάι, Λάιος, Δημουλάκης Β., Νάτσιος, Δημουλάκης Κ., Μίτριτς.

Ιστιαία (Στάθης Κατσικογιάννης): Μουρίδης, Τσώνος Ι. (54′ Τσελίκας), Ελμαζάι, Παπανδρέου, Τριανταφύλλου, Αρσενόπουλος (67′ Κουρομιχελάκης), Τσώνος Σ. (56′ Φώτου), Δαρζέντας, Δήμου, Μπερμπεράι, Σταματόπουλος (78′ Παπασταμούλος).

Σύνδεσμος Διαιτητών: Κοπή πίτας (photos)

Αβαντίδες: Πρώτο φιλικό σήμερα με Νηρηίδες