20.5 C
Chalkida
19 Σεπτεμβρίου 2019
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα & βαθμολογίες (16-17/3)

Συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 16-17/3 το πρωτάθλημα προπαίδων ‘Κουκουβάος Αντώνιος’ της ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή οχτώ αναμετρήσεων.

Αναλυτικά τ’ αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:

Προπαίδων ΕΠΣΕ
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί Αποτέλεσμα
16-03-19 10:30 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Καρύστου ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ. 2-3
16-03-19 13:00 ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Ζαράκων ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. 7-3
16-03-19 11:30 ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Λίμνης ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. – (Αναβολή λόγω καιρού)
16-03-19 10:30 ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Αιδηψού ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. 3-0 (α.α.)
16-03-19 12:30 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Νέου Πύργου ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. 0-4
16-03-19 13:30 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Πάρκο Λαού ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ. 2-0
16-03-19 15:30 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Πάρκο Λαού ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. 2-2
16-03-19 12:00 ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Καλαμακίδη ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. 0-3
17-03-19 11:30 ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Ψαχνών ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. 0-3 (α.α.)
17-03-19 10:30 ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Βατώντα ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. 9-0
17-03-19 11:30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ – ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Γυμνού ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ. 11-1
Προπαίδων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 4 0 0 11 0 0 12
team logo ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 2 2 0 0 11 0 0 6
team logo ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 2 0 2 10 7 0 6
team logo ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 3 2 0 1 6 3 3 3
team logo ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 3 0 0 3 0 10 3 -3
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 0 0 4 1 19 6 -6
Προπαίδων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 4 0 0 18 1 0 12
team logo ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 2 0 2 11 6 0 6
team logo ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 2 0 2 5 5 0 6
team logo ΑΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 2 0 2 6 8 0 6
team logo ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 2 0 2 8 16 0 6
team logo ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 0 0 4 0 12 9 -9
Προπαίδων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 3 1 0 15 5 0 10
team logo ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 3 0 1 24 6 0 9
team logo ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 2 0 2 8 7 0 6
team logo ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 2 0 2 7 17 0 6
team logo ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 1 1 2 9 13 0 4
team logo ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 0 0 4 1 16 0 0
Προπαίδων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 6 6 0 0 34 8 0 18
team logo ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 7 6 0 1 27 7 0 18
team logo ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 5 4 0 1 31 11 0 12
team logo ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 3 2 0 1 9 2 0 6
team logo ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 4 1 0 3 10 13 0 3
team logo ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 6 1 0 5 4 24 0 3
team logo ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 5 1 0 4 8 28 3 0
team logo ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ* 6 0 0 6 6 36 0 0

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΕ: Ανακοινώθηκαν οι 18δες νέων-παίδων

Κώστας Λαγός

Στον Ταμυναϊκό ο Γ. Τόρα

Κώστας Λαγός

Ποινολόγιο παραγόντων ΕΠΣΕ: Δυο αγωνιστικές στον Αμαρυνθιακό (24-25/11)

Κώστας Λαγός