EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Ταξιάρχης-Τροπαιοφόρος 0-4

Ο Τροπαιοφόρος επικράτησε με 4-0 του Ταξιάρχη, για την τέταρτη αγωνιστική του πρώτου ομίλου του πρωταθλήματος προπαίδων ‘Κουκουβάος Αντώνιος’ της ΕΠΣΕ.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 11ο λεπτό με τέρμα του Αγγελίδη και στο 23′ ο Τριανταφύλλου διπλασιάσε τα γκολ του Τροπαιοφόρου. Στο 38′ ο Χρήστου σημείωσε το τρίτο τέρμα της ομάδας του και εφτά λεπτά μετά ο Κασικός διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αντωνίου Γ.

ΓΚΟΛ: 11′ Αγγελίδης, 23′ Τριανταφύλλου, 38′ Χρήστου, 45′ Κασικός.

Ταξιάρχης (Κώστας Μισιρλής): Ζαγκανάς, Κοντογιάννης Γ., Θέμελης, Μάρκου, Αναγνώστου, Λίτσας, Κουγεμήτρος Μ., Στασινός,Κουγεμήτρος Η., Καλαλής, Καρατσόλιας. Έπαιξαν και οι: Κουτσογιωργάκης, Κοντογιάννης Χ.

Τροπαιοφόρος (Λάζαρος Κυρπισλίδης): Μανάκας, Τριανταφύλλου, Μπεληγιάννης, Ζιώγας, Κιαπράκας, Μπούτσικας, Κασικός, Παπαδιώτης, Λατίφι, Αγγελίδης, Κέρι. Έπαιξαν και οι: Καρακάξης, Χρήστου, Κωνσταντάγκας, Δούκας, Αθανασίου.

ΑΕ Ιστιαίας: Ανακοίνωση για τον Νίκο Ζαλάβρα

Αμαρυνθιακός: Ενίσχυση στην άμυνα με Γ. Τσολάκο

Σαν Σήμερα (8/2/2015): ΑΕ Χαλκίδας-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 3-0