20.5 C
Chalkida
19 Σεπτεμβρίου 2019
Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 16/3 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 17/3.

Α’ ΕΠΣΕ (21η αγωνιστική)

Αιδηψός-Σκεπαστή 2-0

Αστέρας Βατώντα-Ελλήσποντος 1-2

Δροσιά-Μακρυκάπα 1-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

Αρτεμησιακός-Ευβοϊκός Γουβών 6-0

Κήρινθος-Δόξα Προκοπίου 0-2

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)

Αφράτι-Μιαούλης Φύλλων 1-1

Ληλάντιο-Ολυμπιακός Χαλκίδας 1-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Κάρυστος-Σκύρος 2-0

Άγιος Λουκάς-Αμαρυνθιακός 0-3

Ζάρακες-Νηλέας Νεοχωρίου 3-4

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Αθλόπολις-Κύζικος Αρτάκης 2-0

Νεάπολη-Έξω Παναγίτσα 4-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Δροσιά-Λήλας Βασιλικού 2-0

Ακαδημία Ερέτριας-Προποντίδα 8-3

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Αίολος Κριεζών-Αυλωνάρι 5-2

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

ΟΠΑ Αιδηψού-Άγιος 3-0 α.α.

Ολυμπιακός Λίμνης-Ιστιαία ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ταξιάρχης-Τροπαιοφόρος 0-4

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Νεάπολη-Μεσσάπειος 2-0

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Κάνηθος-Εύριπος 0-3

Προποντίδα-Αθλόπολις 2-2

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4η αγωνιστική

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς 2-3

10η αγωνιστική

Αίολος Κριεζών-Αυλωνάρι 7-3

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3
Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ) (11η αγωνιστική)

3 μ.μ.

Απολλωνίδες Ερέτριας-Αβαντίδες (γήπεδο δημοτικό Αμαρύνθου, Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)-Λαμπροπούλου (Βοιωτίας)-Καλαμπούκας (Βοιωτίας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (19η αγωνιστική)

3 μ.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Άγιοι Ανάργυροι (γήπεδο δημοτικό Χαλκίδας, Βεργέτης Χ. (Αρκαδίας)-Βεργέτης Δ. (Αρκαδίας)-Τσούκας (Αρκαδίας), παρατηρητής: Λιανός (Βοιωτίας))

Αιολικός-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο δημοτικό Μυτιλήνης, Τζαμουτζαντώνης (Χίου)-Στεφάνου (Χίου)-Κόπανος (Χίου), παρατηρητής: Σελεμίδης (Πέλλας))

 

Α’ ΕΠΣΕ (21η αγωνιστική)

4 μ.μ.

Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γύμνου (γήπεδο Βασιλικού, Βελέντζας-Πριόνας-Ρέτσας)

Παντριαδικός-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Τριάδας, Κασομούλης-Δάλλας-Ιωάννου)

Ωρεοί-Ταμυναϊκός (γήπεδο Γουβών, Παπακυριάκος-Τσιφλάκος-Κελεπούρης)

Καλοχώρι/Παντείχι-Αρτάκη (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Βράκας-Σπανός-Αργύρης)

Καστέλλα-Αυλωνάρι (γήπεδο Καστέλλας, Δανιηλίδης-Αντωνίου Χ.-Σέρρας)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

12.30 μ.μ.

Άγιος-Ιστιαία (γήπεδο Αιδηψού, Παπακυριάκος-Τσιφλάκος-Κελεπούρης)

Ακράτητος Κεχριών-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Κεχριών, Ντούρας-Νέγρης-Ποδαράς)

4 μ.μ.

Ταξιάρχης-Μαντούδι (γήπεδο Νέου Πύργου, Γκάτσος-Δούκας-Ντουμάνης)

Ερμής Πηλίου-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Πηλίου, Ντούρας-Νέγρης-Ποδαράς)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)

4 μ.μ.

Λουκίσια-Ερμήλιος (γήπεδο Λουκισίων, Καλαμάτας-Πασχαλίδης-Ζεϊμπέκης)

Αλάτσατα-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Αλεξάνδρου, Ρουμπής-Μπακατσέλος-Μούτουπας)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Προποντίδα (γήπεδο Μακρυκάπας, Θεοδώρου-Κοντογιαννίδης-Κοτταρά)

Κεραυνός Χαλκίδας-Άγιος Αθανάσιος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Πόγκας-Περιβολάρης-Γάτος)

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 0-3 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

4 μ.μ.

Δύστος-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Δύστου, Κούκουρα-Παππάς-Ντόβολης)

Κονίστρες & Περίχωρα-Μαρμάρι (γήπεδο Βρύσης, Φώτης-Χατζηκαμαγιάννης-Μαρίνος)

Αιγέας Πετριών-Κόσκινα 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12.30 μ.μ.

Κύζικος Αρτάκης-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Βατώντα, Κοντογιαννίδης-Θεοδώρου-Κοτταρά)

4 μ.μ.

Ελληνικά-Σταυρός (γήπεδο Ελληνικών, Καρβελάς-Αντωνίου Γ.-Νικολάου Σ.)

ΠΑΟ Λιχάδας-Φοίνικας Ψαχνών (γήπεδο Αγίου Γεωργίου Λιχάδας, Μπούρικας-Καραβά-Παυλάτος)

ΠΑΟ Πολιτικών-Γιάλτρα 3-0 α.α.

Βυζάντιο Νέου Πύργου-ΑΕΚ Νέου Πύργου 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Αθλόπολις-Πισσώνας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Αντωνίου Χ.-Δανιηλίδης-Σέρρας)

Κριεζά-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Κριεζών, Καρράς-Μητρολιός-Ντόβολης)

Αυλίδα-Καμάρες (γήπεδο Βαθέος Αυλίδας, Καλαμάτας-Πασχαλίδης-Ζεϊμπέκης)

Έραπος-Ανάποδος (γήπεδο Φύλλων, Μακρής-Σοφίου-Παπαθανασίου Δ.)

4 μ.μ.

ΠΑΟ Κανήθου-Κύμη (γήπεδο Καλαμακίδη, Σοφίου-Μακρής-Παπαθανασίου Δ.)

Στύρα-Μονόδρυ (γήπεδο Ζαράκων, Μητρολιός-Καρράς-Ντόβολης)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

10.30 π.μ.

Κύζικος Αρτάκης-Ληλάντιο (γήπεδο Βατώντα, Μπούρικας)

11.30 π.μ.

Ηρακλής Ψαχνών-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Ψαχνών, Βελέντζας) ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

11.30 π.μ.

Ακαδημία Ερέτριας-Ερμήλιος (γήπεδο Γυμνού, Χατζηκαμαγιάννης)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ: Πρεμιέρα σήμερα με Βόλο

Κώστας Λαγός

ΑΟ Πισσώνας: Ακόμη τέσσερις ανανεώσεις στο ρόστερ

Κώστας Λαγός

Άγιος Λουκάς: Συλλυπητήρια ανακοίνωση για Αν. Ποδαρά

Κώστας Λαγός