ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα & βαθμολογίες (2-3/3)

Συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 2-3/3 το πρωτάθλημα παίδων ‘Λέων Γεώργιος’ της ΕΠΣΕ.

Αναλυτικά τ’ αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:

Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί Αποτέλεσμα
02-03-19 10:30 ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΙΔΕΣ – ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΙΔΕΣ Νέου Πύργου ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. 5-0
02-03-19 11:30 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΑΙΔΕΣ Ζαράκων ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. 4-3
02-03-19 10:30 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΕΣ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ Βασιλικού ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. 1-9
02-03-19 11:00 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ Αυλωναρίου ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. 1-1
02-03-19 11:30 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΙΔΕΣ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔΕΣ Καρύστου ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ. 2-2
02-03-19 10:30 ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ – ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ Αιδηψού ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. 7-1
02-03-19 12:15 ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ/ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΠΑΙΔΕΣ Αιδηψού ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. 2-2
03-03-19 16:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΙΔΕΣ Νέου Πύργου ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. 0-7
Παίδων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 8 6 1 1 27 5 0 19
team logo ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 8 6 0 2 21 8 0 18
team logo ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ* 7 5 2 0 30 1 0 17
team logo ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 8 4 1 3 15 17 0 13
team logo ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ/ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 8 2 2 4 11 14 3 5
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 8 1 0 7 7 45 3 0
team logo ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ* 0 0 0 0 0 0 0 0
team logo ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* 7 0 0 7 0 21 9 -9
Παίδων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 7 7 0 0 32 7 0 21
team logo ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 7 5 1 1 25 5 0 16
team logo ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΙΔΕΣ 7 4 1 2 22 10 0 13
team logo ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 7 3 0 4 24 14 0 9
team logo ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 ΠΑΙΔΕΣ 7 2 1 4 20 17 0 7
team logo ΑΟ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ* 6 1 1 4 14 21 0 4
team logo ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΠΑΙΔΕΣ 7 0 0 7 2 65 0 0
Παίδων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 7 7 0 0 44 8 0 21
team logo ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 7 5 0 2 21 10 0 15
team logo ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 7 5 0 2 27 19 0 15
team logo ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΑΙΔΕΣ 7 2 0 5 18 27 0 6
team logo ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 7 1 0 6 6 20 0 3
team logo ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 7 1 0 6 6 38 0 3
Παίδων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 9 8 0 1 35 18 0 24
team logo ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* 7 5 2 0 27 15 0 17
team logo ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΑΙΔΕΣ* 7 4 1 2 31 16 0 13
team logo ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* 8 2 1 5 22 37 0 7
team logo ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* 8 1 1 6 12 23 0 4
team logo ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 9 1 1 7 19 37 0 4

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Νηλέας Νεοχωρίου-Σκύρος 1-2

Σταύρος Κιούσης

Κύπελλο ΕΠΣΕ (Α’ Φάση): Δόξα Προκοπίου-Ευβοϊκός Γουβών 3-2

Κώστας Λαγός

Απόλλων Ερέτριας: Απέκτησε τον Εφ. Κατσαρή

Κώστας Λαγός
-->