EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (2-3/3)

Συνεχίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή αγώνων και στους τρεις ομίλους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

Σάββατο 2/3-3.30 μ.μ.

Ιστιαία-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Ιστιαίας, Φώτης-Κοντογιαννίδης-Σέρρας)

Κυριακή 3/3

11.45 π.μ.

ΟΠΑ Αιδηψού-Άγιος (γήπεδο Αιδηψού, Κασομούλης-Δελχάς-Σοφίου)

3.30 μ.μ.

Ερμής Πηλίου-Ταξιάρχης (γήπεδο Πηλίου, Κούκουρα-Πριόνας-Μαρίνος)

Μαντούδι-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Μαντουδίου, Ρουμπής-ΕΟΔ/ΕΠΟ-ΕΟΔ/ΕΠΟ)

Ατρόμητος Βασιλικών-Αρτεμησιακός (γήπεδο Βασιλικών, Σπανός-Λιαγκάκης-Αντωνίου Γ.)

Ευβοϊκός Γουβών-Κήρινθος (γήπεδο Γουβών, Βρακάς-Ζεϊμπέκης-Σέρρας)

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)

Σάββατο 2/3-3.30 μ.μ.

Λουκίσια-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Λουκισίων, Θεοδώρου-Πασχαλίδης-Παππάς)

Προποντίδα-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Καλαμάτας-Καρβελάς-Ντουμάνης)

Αλάτσατα-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Αλεξάνδρου, Κασομούλης-Δελχάς-Ρέτσας)

Κυριακή 3/3-3.30 μ.μ.

Ερμήλιος-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Δροσιάς, Παπαποστόλου-Περιβολάρης-Ντόβολης)

Ληλάντιο-Άγιος Αθανάσιος (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Κοντογιαννίδης-Περούλιας-Ποδαράς)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Μακρυκάπας, Ρέτσας-Μπούρικας-Καρβελάς)

ΑΕΚ Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας 0-3 α.α

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

Σάββατο 2/3-3.30 μ.μ.

Νηλέας Νεοχωρίου-Δύστος (γήπεδο Νεοχωρίου, Δανιηλίδης-Δούκας-Παπαθανασίου Δ.)

Αμαρυνθιακός-Κονίστες & Περίχωρα (γήπεδο Αμαρύνθου, Κούκουρα-Κοτταρά-Μαρίνος)

Κυριακή 3/3-3.30 μ.μ.

Σκύρος-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Σκύρου, Βελέντζας-Πασχώνης-Ακριώτης)

Άρης Αγίου Ιωάννη-Μαρμάρι (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Δανιηλίδης-Παππάς-Παπαθανασίου Γ.)

Κάρυστος-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Καρύστου, Σιαπλαούρας-Καρράς-Ντόβολης)

Κόσκινα-Ζάρακες 0-3 α.α.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Πανηλιακός: Απέκτησε τον Χρ. Σταματονικολό

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (10/1/2015): Καστέλλα-ΑΟ Χαλκίς 0-1 (video)

eviasports

Α’ ΕΠΣΕ: Όλυμπος Γυμνού-Καλοχώρι/Παντείχι 2-1

Κώστας Λαγός
-->