EVIASPORTS.GR Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Δείτε αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 16/2 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 17/2.

Α’ ΕΠΣΕ

Αρτάκη-Ελλήσποντος 2-0

Παντριαδικός-Δροσιά 1-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

ΟΠΑ Αιδηψού-Μαντούδι 0-2

Ιστιαία-Ακράτητος Κεχριών 6-0

Δόξα Προκοπίου-Αρτεμησιακός 3-1

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 0-7

Ερμήλιος-Κεραυνός Χαλκίδας 3-2

Ληλάντιο-Αλάτσατα 1-0

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Αιγέας Πετριών-Σκύρος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Τροπαιοφόρος-Άγιος 3-0 α.α.

Ταξιάρχης/Ωρεοί-Ιστιαία ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

ΑΟ Χαλκίς-Νεάπολη 0-5

Κύζικος Αρτάκης-Ακαδημία Αρτάκης 1-0

Αθλόπολις-Εύριπος 2-0

Ρεπό: Έξω Παναγίτσα

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Αίολος Κριεζών-Άγιος Λουκάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/2
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

12 μ.μ.

Βόλος-Αβαντίδες (γήπεδο ΕΑΚ Βόλου, Δεληγιάννη (Λάρισας)-Ντελέζος (Λάρισας)-Πάλλας (Λάρισας))

3 μ.μ.

Απολλωνίδες Ερέτριας-Ολυμπιάδα Υμηττού (γήπεδο Αμαρύνθου, Αλαφογιάννης (Βοιωτίας)-Λαμπροπούλου (Βοιωτίας)-Τσώνης (Βοιωτίας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

12 μ.μ.

Πανθηραϊκός-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο δημοτικό Θήρας, Μπερέτας (Ανατολικής Αττικής)-Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής)-Γκούβας (Ανατολικής Αττικής), παρατηρητής: Ψαλίδας (Αθηνών))

3 μ.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Θύελλα Καμαρίου (γήπεδο δημοτικό Χαλκίδας, Αλάμπεης (Αθηνών)-Λιαμπότης (Αθηνών)-Μαραθωνίτης (Αθηνών), παρατηρητής: Πουγκακιώτης (Φθιώτιδας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3.30 μ.μ.

Λήλας Βασιλικού-Σκεπαστή (γήπεδο Βασιλικού, Δανιηλίδης-Δελχάς-Παππάς)

Ταμυναϊκός-Μακρυκάπα (γήπεδο Αλιβερίου, Βρακάς-Κελεπούρης-Νέγρης)

Ηρακλής Ψαχνών-Αυλωνάρι (γήπεδο Ψαχνών, Λάμπρου-Τσιφλάκος-Ρουμπής)

Όλυμπος Γυμνού-Καστέλλα (γήπεδο Γυμνού, Βελέντζας-Δάλλας-Παπαθανασίου)

Ωρεοί-Αστέρας Βατώντα (γήπεδο Αιδηψού, Πόγκας-Κωνστάντιος-Ιωάννου)

Καλοχώρι/Παντείχι-Αιδηψός (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Καλαμάτας-Κούκουρα-Σιαπλαούρας)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

3.30 μ.μ.

Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης (γήπεδο Βασιλικών, Ντούρας-Ζεϊμπέκης-Ντόβολης)

Ευβοϊκός Γουβών-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Γουβών, Μητρολιός-Λιαγκάκης-Καραβά)

Κήρινθος-Άγιος (γήπεδο Κηρίνθου, Μούρτικας-Κοντογιαννίδης-Παπαθανασίου Γ.)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

3.30 μ.μ.

Λουκίσια-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Λουκισίων, Ρέτσας-Αντωνίου Χ.-Μπακατσέλος)

Προποντίδα-Άγιος Αθανάσιος (γήπεδο Πάρκο Λάου, Κασομούλης-Πριόνας-Πασχαλίδης)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Μακρυκάπας, Σοφίου-Καρβελάς-Σέρρας)

Αφράτι-ΑΕΚ Χαλκίδας 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.45 π.μ.

Σταυρός-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Μακρυκάπας, Καρβελάς-Σοφίου-Σέρρας)

12 μ.μ.

Ελληνικά-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Ελληνικών, Ντούρας-Ζεϊμπέκης-Ντόβολης)

Ακαδημία Αρτάκης-Φοίνικας Ψαχνών (γήπεδο Βατώντα, Μακρής-Πασχαλίδης-Ντουμάνης)

Ολυμπιακός Λίμνης-Βυζάντιο Νέου Πύργου 3-0 α.α.

Γιάλτρα-ΠΑΟ Λιχάδας 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.45 π.μ.

Ανάποδος-Αθλόπολις (γήπεδο Πάρκο Λάου, Αντωνίου Χ.-Δελχάς-Ρέτσας)

Μονόδρυ-Κριεζά (γήπεδο Μονοδρίου, Ποδαράς-Μπούρικας-Ντόβολης)

Καμάρες-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Βαθέος Αυλίδας, Θεοδώρου-Τσιφλάκος-Νικολάου Σ.)

3.30 μ.μ.

Κύμη-Έραπος (γήπεδο Κύμης, Μπούρικας-Ποδαράς-Ντόβολης)

ΠΑΟ Κανήθου-Στύρα (γήπεδο Καλαμακίδη, Θεοδώρου-Ντουμάνης-Γάτος)

Πισσώνας-Αυλίδα (γήπεδο Πισσώνα, Φώτης-Περιβολάρης-Μακρής)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

10 π.μ.

Προποντίδα-Δροσιά (γήπεδο Πάρκο Λαού, Μητρολιός)

11 π.μ.

Ερμήλιος-Ακαδημία Ερέτριας (γήπεδο Δροσιάς, Κοντογιαννίδης)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

10.30 π.μ.

Ταξιάρχης-Ιστιαία (γήπεδο Νέου Πύργου, Παυλάτος) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

11.30 π.μ.

Ολυμπιακός Λίμνης-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Λίμνης, Λιαγκάκης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

12.30 π.μ.

Τροπαιοφόρος-Άγιος (γήπεδο Αιδηψού, Αντωνίου Γ.)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Αγνωστες ιστορίες και στατιστικά από τα ντέρμπι της ημέρας!

Νίκος Μποζιονέλος

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ-2ος όμιλος): Πανόραμα (21/7)

eviasports

Σαν Σήμερα (5/12/2015): Άγιος-Βυζάντιο Νέου Πύργου 2-2

eviasports
-->