Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

EVIASPORTS LIVE SCORE (ΣΑΒΒΑΤΟ 9/2)

Παρακολουθήστε ζωντανά από το eviasports.gr την εξέλιξη των σημερινών αγώνων του Σαββάτου 9/2.

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Ελλήσποντος-Λήλας Βασιλικού 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Δροσιά-Ηρακλής Ψαχνών 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αστέρας Βατώντα-Όλυμπος Γυμνού 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

3 μ.μ.

Ατρόμητος Βασιλικών-Ευβοϊκός Γουβών 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ερμής Πηλίου-Δόξα Προκοπίου 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

3 μ.μ.

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Λουκίσια 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αφράτι-Ληλάντιο 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

3 μ.μ.

Δύστος-Ζάρακες 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Νηλέας Νεοχώριου-Αιγέας Πετρίων 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

3.15 μ.μ.

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κονίστρες & Περίχωρα 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

11 π.μ.

ΑΕ Χαλκίδας/Έξω Παναγίτσα-Απόλλων Ερέτριας 0-5 ΤΕΛΙΚΟ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

1 μ.μ.

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

12.30 μ.μ.

Αυλωνάρι-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

10 π.μ.

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

10.30 π.μ.

Ιστιαία-Τροπαιοφόρος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

10.30 π.μ.

Μεσσάπειος-Ηρακλής Ψαχνών ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Λήλας Βασιλικού-Ληλάντιο 6-2 ΤΕΛΙΚΟ

Νεάπολη-Κύζικος Αρτάκης 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

11.30 π.μ.

Ερμήλιος-Εύριπος 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

12.15 μ.μ.

Προποντίδα-Κάνηθος 7-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

11 π.μ.

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός 1-5 ΤΕΛΙΚΟ

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αυλωνάρι-Σκύρος 0-0

Όλυμπος Γυμνού-Αίολος Κριεζών 3-8 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΕ: Η αποστολή προπαίδων & παίδων για τη Βοιωτία

Κώστας Λαγός

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΕ (Κ15-Κ17): Οι διαιτητές με Ευρυτανία (10/2)

Κώστας Λαγός

Κ17 ΕΠΣΕ: Οι διαιτητές στο Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη-Νηλέας Νεοχωρίου/Αυλωνάρι (25/5)

Κώστας Λαγός