13 C
Chalkida
20 Φεβρουαρίου 2019
Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Δείτε αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 9/2 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 10/2.

Α’ ΕΠΣΕ

Ελλήσποντος-Λήλας Βασιλικού 0-3

Δροσιά-Ηρακλής Ψαχνών 1-1

Αστέρας Βατώντα-Όλυμπος Γυμνού 3-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Ατρόμητος Βασιλικών-Ευβοϊκός Γουβών 0-0

Ερμής Πηλίου-Δόξα Προκοπίου 1-4

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Λουκίσια 3-0

Αφράτι-Ληλάντιο 1-3

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Δύστος-Ζάρακες 2-0

Νηλέας Νεοχώριου-Αιγέας Πετρίων 0-1

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κονίστρες & Περίχωρα 1-1

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

ΑΕ Χαλκίδας/Έξω Παναγίτσα-Απόλλων Ερέτριας 0-5

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 1-2

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Αυλωνάρι-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 2-3

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός 4-1

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης 4-1

Ιστιαία-Τροπαιοφόρος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Μεσσάπειος-Ηρακλής Ψαχνών ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Λήλας Βασιλικού-Ληλάντιο 6-2

Νεάπολη-Κύζικος Αρτάκης 0-4

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Ερμήλιος-Εύριπος 3-1

Προποντίδα-Κάνηθος 7-0

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός 1-5

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αυλωνάρι-Σκύρος 0-7

Όλυμπος Γυμνού-Αίολος Κριεζών 3-8

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/2
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Απόλλων Ερέτριας-Άγιοι Ανάργυροι (γήπεδο ΕΠΣ Εύβοιας, Πουλόπουλος (Πειραιά)-Παγουρτζής (Πειραιά)-Κοτζαμανίδης (Πειραιά))

Αιγάλεω-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο δημοτικό Μαυροθαλασσίτης, Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου)-Σοφιάς (Ανατολικής Αττικής)-Κακάνης (Ανατολικής Αττικής))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Καστέλλα-Ταμυναϊκός (γήπεδο Καστέλλας, Σιαπλαούρας-Πασχαλίδης-Παππάς)

Ωρεοί-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Γουβών, Σπανός-Λιαγκάκης-Μούρτικάς)

Αυλωνάρι-Αρτάκη (γήπεδο Αυλωναρίου, Κασομούλης-Κωνστάντιος-ΕΟΔ/ΕΠΟ)

Μακρυκάπα-Σκεπαστή (γήπεδο Μακρυκάπας, Παπαποστόλου-Ιωάννου-Καρβελάς)

Αιδηψός-Παντριαδικός (γήπεδο Αιδηψού, Γκάτσος-Νέγρης-Μακρής)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

12 μ.μ.

Άγιος-Αρτεμησιακός (γήπεδο Αιδηψού, Σοφίου-Δελχάς-Καραβά)

3 μ.μ.

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Νέου Πύργου, Σοφίου-Δελχάς-Καραβά)

Μαντούδι-Ιστιαία (γήπεδο Μαντουδίου, Βελέντζας-Τσιφλάκος-Αργύρης)

Ακράτητος Κεχριών-Κήρινθος (γήπεδο Κεχριών, Ρουμπής-Παυλάτος-Αντωνίου Γ.)

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

3 μ.μ.

Άγιος Αθανάσιος-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Πάλιουρα, Αντωνίου Χ.-Μαρίνος-Γάτος)

Κεραυνός Χαλκίδας-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ντούρας-Ποδαράς-Ντόβολης)

Απόλλων Παραλίας-Προποντίδα (γήπεδο Παραλίας, Καλαμάτας-ΕΟΔ/ΕΠΟ-ΕΟΔ/ΕΠΟ)

Αλάτσατα-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Αλεξάνδρου, Μπούρικας-Μούτουπας-Παπαθανασίου Γ.)

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ερμήλιος 0-3 α.α.

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

3 μ.μ.

Μαρμάρι-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Καρύστου, Ρέτσας-Ντόβολης-Ντουμάνης)

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος (γήπεδο Αμαρύνθου, Παπακυριάκος-Πριόνας-Κοντογιαννίδης)

Σκύρος-Κόσκινα 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 10/2-12 μ.μ. 

ΠΑΟ Πολιτικών-Σταυρός (γήπεδο Πολιτικών, Παπαποστόλου-Ιωάννου-Καρβελάς)

ΠΑΟ Λιχάδας-Ελληνικά (γήπεδο Αγίου Γεωργίου, Μακρής-Νέγρης-Γκάτσος)

Φοίνικας Ψαχνών-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Μακρυκάπας, Αντωνίου Χ.-Μαρίνος-Γάτος)

Βυζάντιο Νέου Πύργου-Κύζικος Αρτάκης 0-3 α.α.

Ακαδημία Αρτάκης-Γιάλτρα 3-0 α.α.

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Αθλόπολις-Έραπος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ποδαράς-Ντούρας-Ντόβολης)

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Πισσώνας (γήπεδο Αυλωναρίου, Κασομούλης-Κωνστάντιος-ΕΟΔ/ΕΠΟ)

11.45 π.μ.

Αυλίδα-Ανάποδος (γήπεδο Βαθέος Αυλίδας, Μπούρικας-Μούτουπας-Παπαθανασίου Γ.)

12 μ.μ.

Στύρα-Κύμη (γήπεδο Ζαράκων, Χατζηκαμαγιάννης-Περούλιας-Δούκας)

3.30 μ.μ.

Κριεζά-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Κριεζών, Δούκας-Περούλιας-Χατζηκαμαγιάννης)

Καμάρες-Μονόδρυ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

9.45 π.μ.

Νεάπολη-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Πάρκο Λαού, Βελέντζας)

11 π.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Έξω Παναγίτσα (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Σιαπλαούρας)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

10 π.μ.

Άγιος-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Αιδηψού, Λιαγκάκης)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

11 π.μ.

Αθλόπολις-Ακαδημία Ερέτριας (γήπεδο Γυμνού, Κοντογιαννίδης)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΕ: Τα ονόματα των νέων που κλήθηκαν στην προπόνηση της Παρασκευής 28/12

Κώστας Λαγός

Ερμήλιος: Κοπή πίτας (pics+video)

Κώστας Λαγός

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής (15/12)

Κώστας Λαγός