Αγαπημένα ΡΟΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Προποντίδα-Κάνηθος 7-0

Η Προποντίδα κέρδισε την Κάνηθο με 7-0, για την τρίτη αγωνιστική του πρωταθλήματος προπαίδων ‘Κουκουβάος Αντώνιος’ της ΕΠΣΕ.

Στο ημίχρονο το σκορ ήταν 2-0 και στην επανάληψη οι γηπεδούχοι πέτυχαν ακόμη πέντε γκολ. Για τους νικητές ο Σπύρου έκανε χατ-τρικ, ενώ από ένα τέρμα σημείωσαν οι Καραπιπέρης, Παλιάτσος, Καραγιάννης και Τσαούσης.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μπούρικας.

ΓΚΟΛ: Καραπιπέρης, Σπύρου 3, Παλιάτσος, Καραγιάννης, Τσαούσης.

Προποντίδα (Δημήτρης Καραγιάννης): Αναγνώστου, Μπασούκος, Χατζηβασιλείου, Βάχλας, Παλιάτσος, Τσαούσης, Σπύρου, Νερούτσος, Καραπιπέρης, Καραγιάννης, Ζούσης. (Συνοδάκης, Κικίδης, Καρβέλης).

Κάνηθος (Δημήτρης Δεληγιάννης): Μυλοπουταμιδάκης, Μπασινάς, Τριμίντζιος, Gekaezi, Ολύμπιος, Μωραΐτης, Σπύρου, Καλιμέρης, Ρίζος, Δεληγιάννης, Κατρής. (Καράμπελας Σ., Καράμπελας Γ., Τσικόπουλος).