Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Δείτε αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 2/2 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 3/2.

Α’ ΕΠΣΕ

Λήλας Βασιλικού-Μακρυκάπα 1-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΑΕ Χαλκίδας-Κεραυνός Χαλκίδας 1-2

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας 0-4

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κανήθου-Ανάποδος 3-1

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ

Αίολος Κριεζών/Ζάρητρα-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 2-2

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Ακράτητος Κεχριών-ΟΠΑ Αιδηψού 1-8

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Τροπαιοφόρος 2-0

Άγιος-Ιστιαία 1-16

Δόξα Προκοπίου-Ταξιάρχης 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Έξω Παναγίτσα-Κύζικος Αρτάκης 1-6

ΑΟ Χαλκίς-Αθλόπολις 0-3 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Προποντίδα-Λήλας Βασιλικού 6-0

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Αμαρυνθιακός-Άγιος Λουκάς 1-4

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Ηρακλής Ψαχνών-Νεάπολη 0-3

Ληλάντιο-Μεσσάπειος 5-1

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Αμαρυνθιακός-Άγιος Λουκάς 2-5

Ταμυναϊκός-Σκύρος 0-4

Αυλωνάρι-Αίολος Κριεζών 1-11

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2
Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Απολλωνίδες Ερέτριας-Πήγασος Θριασίου

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Ηλυσιακός (δημοτικό Χαλκίδας, Λεμπέσης (Πειραιά)-Παγουρτζής (Πειραιά)-Χριστοδούλου (Ημαθίας))

Χαραυγιακός-Απόλλων Ερέτριας (δημοτικό Ηλιούπολης, Ζέστας (Λέσβου)-Σοφιάς (Αν. Αττικής)-Κακάνης (Αν. Αττικής))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Ελλήσποντος-Αυλωνάρι (γήπεδο Νέας Λαμψάκου, Βελέντζας-Δάλλας-Ρουμπής)

Σκεπαστή-Καστέλλα (γήπεδο Σκεπαστής, Παπακυριάκος-Νέγρης-Ζεϊμπέκης)

Αρτάκη-Δροσιά (γήπεδο Αρτάκης, Πόγκας-Κελεπούρης-Παππάς)

Ταμυναϊκός-Αστέρας Βατώντα (γήπεδο Αλιβερίου, Καλαμάτας-Σπανός-Αργύρης)

Ηρακλής Ψαχνών-Αιδηψός (γήπεδο Ψαχνών, Λάμπρου-Τσιφλάκος-Μητρολιός)

Όλυμπος Γυμνού-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Γυμνού, Κασομούλης-Αντωνίου Χ.-Κοτταρά)

Παντριαδικός-Ωρεοί (γήπεδο Τριάδας, Βρακάς-Κωνστάντιος-Ρέτσας)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

3 μ.μ.

Δόξα Προκοπίου-Ταξιάρχης (γήπεδο Προκοπίου, Κοντογιαννίδης-Ιωάννου-Μαρινός)

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Γουβών, Θεοδώρου-Λιαγκάκης-Σέρρας)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

3 μ.μ.

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Άγιος Αθανάσιος (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Γκάτσος-Μπούρικας-Μούτουπας)

Προποντίδα-Αλάτσατα (γήπεδο Πάρκο Λάου, Φώτης-Μούρτικας-Παπαθανασίου Δ.)

Ερμήλιος-Ληλάντιο (γήπεδο Δροσιάς, Ντούρας-Πασχαλίδης-Ποδαράς)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Αφράτι (γήπεδο Μακρυκάπας, Σιαπλαούρας-Μακρής-Δούκας)

Μιαούλης Φύλλων-ΑΕΚ Χαλκίδας 3-0 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

3 μ.μ.

Αιγέας Πετριών-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Κριεζών, Δανιηλίδης-Δελχάς-Ντόβολης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

10.30 π.μ.

Εύριπος-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Πάρκο Λαού, Δούκας)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού 2-0

Κώστας Λαγός

ΑΟ Χαλκίς: Πρόσκληση στους φιλάθλους για αγώνα με Απόλλωνα Ερέτριας

Κώστας Λαγός

Προποντίδα: Αποχώρησε ο Δ. Καραγιάννης από την τεχνική ηγεσία

Κώστας Λαγός
-->