EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (2-3/2)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 2-3 Φεβρουαρίου. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Καραμπιτσάκος-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Τσάλλας-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Ντάνος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Κωτσακόπουλος-Θωμά)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Χριστοδούλου-Ζαφείρη)

13:15 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Λ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Αρτσίτας-Καλαπόδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Ντάνος-Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Αποστόλου-Νικολιάς)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Γκογκορώσης-Γκαράς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Πετσεπές-Ζαφείρη)

18:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΩΛΟΣ (Γερονικολός-Βιορές)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ (Αποστόλου-Νικολιάς)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Γκογκορώσης-Γκαράς)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Αποστόλου-Νικολιάς)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Χαλδούπης)

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Μασλατζίδης Λ.-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ.-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ζάχος-Πετώνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Τσάλλας-Θωμά)

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Ντάνος-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Ντάνος-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Πετσεπές-Ζαφείρη)

13:30 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Αρτσίτας-Χαλδούπης)

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

15:30 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Αθλητές από 5 διαφορετικά αθλήματα: ‘Δώστε λύση εδώ και τώρα στον αθλητισμό’

Παναγιώτης Νικολάου

Σαν Σήμερα (4/1/2015): Ολυμπιακός Χαλκίδας-Μακρυκάπα 1-0 (video)

eviasports

Πέρσι… σαν σήμερα (18/4/2019)

eviasports
-->