EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΠΣΕ: Κοινό ψηφοδέλτιο με 13 υποψηφίους στις εκλογές

Στις εκλογές της ΕΠΣΕ τελικά θα υπάρξει ένα κοινό ψηφοδέλτιο με 13 υποψήφιους στο Τακτικό, που θα ζητήσουν την ψήφο των Σωματείων της Εύβοιας.

Αναλυτικά:

Για τακτικά μέλη οι υποψήφιοι του συνδυασμού του Γ. Παπακωνσταντίνου είναι οι εξής (υποχρεωτικά 11 σταυροί-σε παρένθεση οι ομάδες που τους προτείνουν):

  1. Γιώργος Αλαφάκης (Αναγέννηση Μαντουδίου)
  2. Νίκος Δαφνής (Αθλητική Ακαδημία Ερέτριας)
  3. Δημήτρης Ιωσήφ (Αστέρας Βατώντα)
  4. Λευτέρης Κατσαντώνης (Ιστιαία)
  5. Γιάννης Λάμπρου (ΑΠΚΟ Δροσιάς)
  6. Άγγελος Μισιρλής (Ταξιάρχης)
  7. Αντώνης Παπαδάκης (ΑΟ Χαλκίς-Αναγέννηση Ευρίπου)
  8. Γιάννης Παπακωνσταντίνου (Παντριαδικός)
  9. Γιώργος Πίσχινας (Κάνηθος)
  10. Γιάννης Ρέτσας (Νηλέας Νεοχωρίου)
  11. Τάσος Τσεκούρας (Κόσκινα)
  12. Βαγγέλης Τσαλιαγκός (Ληλάντιο)
  13. Κώστας Μασουρίδης (Βυζάντιο Νέου Πύργου)

Για αναπληρωματικά μέλη οι υποψήφιοι του συνδυασμού του Γ. Παπακωνσταντίνου είναι οι εξής (μέχρι 5 σταυρούς-σε παρένθεση οι ομάδες που τους προτείνουν):

  1. Χάρης Αλεξανδρής (Αρτάκη)
  2. Βασίλης Βούλγαρης (Μιαούλης Φύλλων)
  3. Βασίλης Γκόγκος (Ηρακλής Ψαχνών)
  4. Κυριάκος Καλυβίτης (Καστέλλα)
  5. Δημήτρης Καμπάς (Καλοχώρι/Παντείχι)
  6. Χρήστος Καραγκούνης (Αιδηψός)
  7. Θέμης Κοντσιλίδης (Απόλλων Ερέτριας)
  8. Παναγιώτης Παναγιώτου (Ζάρητρα)
  9. Δημήτρης Πανταζής (Άγιος Γεώργιους Λιχάδας)
  10. Έφη Χατζηβασίλογλου (Ακαδημία Αρτάκης)

Για τακτικά μέλη εξελεγκτικής επιτροπής οι υποψήφιοι του συνδυασμού του Γ. Παπακωνσταντίνου είναι οι εξής (υποχρεωτικά 3 σταυρούς-σε παρένθεση οι ομάδες που τους προτείνουν):

  1. Τάσος Δημητρίου (Άρης Αγίου Ιωάννη)
  2. Αλέξανδρος Κούτος (Μακρυκάπα)
  3. Χαράλαμπος Μαζαράκης (Μαρμάρι)

Για αναπληρωματικά μέλη εξελεγκτικής επιτροπής οι υποψήφιοι του συνδυασμού του Γ. Παπακωνσταντίνου είναι οι εξής (μέχρι 2 σταυρούς-σε παρένθεση οι ομάδες που τους προτείνουν):

  1. Γιάννης Μπαρίτας (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου)
  2. Κώστας Τσότσος (Αμαρυνθιακός)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σαν Σήμερα (28/1/2012): Προποντίδα-ΑΕ Χαλκίδας 0-1

eviasports

Α’-Β’ ΕΠΣΕ: Οι ομάδες που δήλωσαν συμμετοχή

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Άρης Αγίου Ιωάννη-Κύμη 4-0

Σταύρος Κιούσης
-->