EVIASPORTS.GR Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Δείτε αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 26/1 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 27/1.

Α’ ΕΠΣΕ

Καστέλλα-Μακρυκάπα 0-3

Δροσιά-Ελλήσποντος 2-0

Παντριαδικός-Όλυμπος Γυμνού 2-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ευβοϊκός Γουβών-Ταξιάρχης 5-1

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού 4-1

Δόξα Προκοπίου-Ατρόμητος Βασιλικών 1-1

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αλάτσατα-Ολυμπιακός Χαλκίδας 0-0

Ληλάντιο-Μιαούλης Φύλλων 0-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αιγέας Πετριών-Δύστος 1-1

Κάρυστος-Μαρμάρι 2-0

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ελληνικά-Ακαδημία Αρτάκης 3-0

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κύμη-Αθλόπολις 5-0

ΠΑΟ Κανήθου-Καμάρες 1-0

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Ταμυναϊκός 4-0

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ηρακλής Ψαχνών-Νεάπολη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ληλάντιο-Μεσσάπιος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Κύζικος Αρτάκης-Λήλας Βασιλικού 2-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Εύριπος-Αθλόπολις 3-1

Κάνηθος-Ερμήλιος 0-1

Ακαδημία Ερέτριας-Προποντίδα 2-3

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Όλυμπος Γυμνού-Άγιος Λουκάς 2-11

Αίολος Κριεζών-Ταμυναϊκός 4-0

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/1
Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Νεφέλες-Απολλωνίδες Ερέτριας (γήπεδο Μυλαύκακου, Δροσιά Γάτσιου (Κοζάνης)-Αναστασία Πανυτσίδου-Αγγελίκη Δημητρίαδου (Κοζάνης))

Αβαντίδες-Ολυμπιάδα Υμηττού (γήπεδο ΕΠΣ Εύβοιας, Στέφανος Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)-Σταυρούλα Λαμπροπούλου (Βοιωτίας)-Γιώργος Δημητρίου (Βοιωτίας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Αυλωνάρι-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Αυλωναρίου, Δανιηλίδης-Ιωάννου-Αντωνίου Χ.)

Αστέρας Βατώντα-Σκεπαστή (γήπεδο Βατώντα, Βελέντζας-Κωνστάντιος-Σοφίου)

Αιδηψός-Αρτάκη (γήπεδο Αρτάκης, Βρακάς-Δάλλας-Αργύρης)

Καλοχώρι/Παντείχι-Ταμυναϊκός (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Πόγκας-Ρουμπής-Κούκουρα)

Ωρεοί-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Ιστιαίας, Κασομούλης-Κελεπούρης-Κοντογιαννίδης)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Άγιος-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Αιδηψού, Κοντογιαννίδης-Κελεπούρης-Κασομούλης)

3 μ.μ.

Κήρινθος-Μαντούδι (γήπεδο Κηρίνθου, Φώτης-Δούκας-Μαρίνος)

Αρτεμησιακός-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Γουβών, Λιαγκάκης-Καραβά-Παυλάτος)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Άγιος Αθανάσιος-Λουκίσια (γήπεδο Πάλιουρα, Ντούρας-Ρέτσας-Ντόβολης)

Απόλλων Παραλίας-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Παραλίας, Παπαποστόλου-Μακρής-Παππάς)

Αφράτι-Προποντίδα (γήπεδο Αφρατίου, Καλαμάτας-Πασχαλίδης-Πριόνας)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ερμήλιος (γήπεδο Μακρυκάπας, Παπαπαδόπουλος-Ζεϊμπέκης-Μούτουπας)

ΑΕΚ Χαλκίδας-ΑΕ Χαλκίδας 0-3 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.45 π.μ.

Σκύρος-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Σκύρου, Μούρτικας-Πασχώνης-Ακριώτης)

3 μ.μ.

Ζάρακες-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Ζαράκων, Γκάτσος-Σιαπλαούρας-Βλάχος)

Άγιος Λουκάς-Κονίστρες & Περίχωρα (γήπεδο Αγίου Λουκά, Σιμιτζής-Νικολάου-Ντόβολης)

Κόσκινα-Αμαρυνθιακός 0-3 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Ολυμπιακός Λίμνης-Φοίνικας Ψαχνών (γήπεδο Λίμνης, Μπούρικας-Γάτος-Αντωνίου Γ.)

3 μ.μ.

ΠΑΟ Πολιτικών-ΠΑΟ Λιχάδας (γήπεδο Πολιτικών, Καρβελάς-Περιβολάρης-Κοτταρά)

Σταυρός-Βυζάντιο Νέου Πύργου 3-0 α.α.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Γιάλτρα 3-0 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Στύρα-Κριεζά (γήπεδο Ζαράκων, Σιαπλαούρας-Γκάτσος-Βλάχος)

Έραπος-Αυλίδα (γήπεδο Φύλλων, Ντούρας-Ρέτσας-Ντόβολης)

12 μ.μ.

Ανάποδος-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ρουμπής-Μπακατσέλος-Παπαθανασίου Γ.)

Πισσώνας-Μονόδρυ (γήπεδο Πισσώνα, Θεοδώρου-ΕΟΔ/ΕΠΟ-ΕΟΔ/ΕΠΟ)

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος (γήπεδο Γυμνού, Σιμιτζής-Νικολάου-Ντόβολης)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΠΟ: Αναστολή λειτουργίας υπηρεσιών

Κώστας Λαγός

Αίολος: Τριήμερο προπονητικό σεμινάριο με Παναθηναϊκό!

eviasports

ΕΠΣΕ: Πρόσκληση για την ετήσια γενική συνέλευση

Κώστας Λαγός
-->