EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-27/1)

Με αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες συνεχίζονται το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 26-27 Ιανουαρίου τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ.

Στην κατηγορία ανδρών υπάρχει πλήρη δράση σε Α’-Β’-Γ’ ΕΣΚΑΣΕ, ενώ αγώνες γίνονται ακόμα στις κατηγορίες εφήβων (β’ φάση), παίδων, κορασίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Ντάνος-Ζάχος)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Τσάλλας-Χαϊνά)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κωτσακόπουλος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΧΒΑ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Καραμπιτσάκος-Σοφόπουλος)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Χριστοδούλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (B’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΕΔΕΩΝ (Τσόκανος-Βιορές)

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

16:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Θωμά-Αποστόλου)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μυτιληνάκης-Γκίκας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Βιορές-Πετώνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσμπός-Χουσιάδας)

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. (Πατάγιας-Ζαφείρη)

14:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΤΛΑΣ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ Θ. (Αρτσίτας-Γκογκορώσης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Κάλφα-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Καραμπιτσάκος-Κωτσακόπουλος)

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Χριστοδούλου-Ζάχος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ Λ. (Βαρσαμάς-Νικολιάς)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Σοφόπουλος-Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χατζής-Θωμά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Γερονικολός-Κόλα)

11:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Βαρσαμάς-Νικολιάς)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Αποστόλου-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ευαγγελόπουος-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Λ.-Παναγιώτου)

14:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χατζής-Θωμά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Αποστόλου-Γκαράς)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (11η αγωνιστική-τελική)

Παναγιώτης Νικολάου

Η ‘αναδιάρθρωση’ στη Γ’ Εθνική και το Κύπελλο Ελλάδας

Κώστας Λαγός

Πέρσι… σαν σήμερα (16/2/2020)

eviasports