EVIASPORTS.GR Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Δείτε αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 19/1 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 20/1.

Α’ ΕΠΣΕ

Λήλας Βασιλικού-Καστέλλα 1-0

Μακρυκάπα-Αστέρας Βατώντα 1-2

Ηρακλής Ψαχνών-Όλυμπος Γυμνού 4-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ευβοϊκός Γουβών-Δόξα Προκοπίου 3-3

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αλάτσατα 4-1

ΑΕ Χαλκίδας-Ληλάντιο 1-2

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Αφράτι 6-0

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Δύστος-Σκύρος 0-2

Ζάρακες-Αιγέας Πετριών 0-0

Αμαρυνθιακός-Νηλέας Νεοχωρίου 4-0

Μαρμάρι-Κόσκινα 3-0 α.α.

Άρης Αγίου Ιωάννη-Άγιος Λουκάς 1-5

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ελληνικά 4-2

Ακαδημία Αρτάκης-ΠΑΟ Πολιτικών 0-2

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Πισσώνας-ΠΑΟ Κανήθου 5-0

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Έραπος 1-3

Μονόδρυ-Ανάποδος 4-1

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ/Αιδηψός-Ηρακλής Ψαχνών 0-0

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ιστιαία-ΑΕΚ Νέου Πύργου 0-0

Ταξιάρχης-Ακράτητος Κεχριών 1-6

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Αρτάκης-ΑΟ Χαλκίς 13-1

Αθλόπολις-Νεάπολη 1-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.30  π.μ.

Προποντίδα-Ερμήλιος 3-7

Δροσιά-Ληλάντιο 0-1

Ακαδημία Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού 3-1

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αμαρυνθιακός-Αίολος Κριεζών 3-4

Ταμυναϊκός-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 4-2

Κάρυστος-Αυλωνάρι 6-2

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κάρυστος-Αυλωνάρι 5-1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/1

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

Απόλλωνιδες Ερέτριας-Βόλος 2004 (γήπεδο δημοτικό Αμαρύνθου, Στέφανος Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)-Σταυρούλα Λαμπροπούλου (Βοιωτίας)-Χρήστος Καλαμπούκας (Βοιωτίας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Άγιος Ιερόθεος (γήπεδο δημοτικό  Χαλκίδας, Ελευθέριος Κατόπης (Σάμου)-Ηλίας Κοτζαμανίδης (Πειραιά)-Ιορδάνης Καρακελές (Πειραιά))

Θύελλα Καμαρίου-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο δηματικό Καμαρίου, Γιώργος Αλατσάκης (Πειραιά)-Γιώργος Ζερβάκης (Πειραιά)-Παναγιώτης Γαρούφος (Πειραιά))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Αυλωνάρι-Δροσιά (γήπεδο Αυλωναρίου, Παπακυριάκος-Νέγρης-Δελχάς)

Ελλήσποντος-Αιδηψός (γήπεδο Λαμψάκου, Κασομούλης-Πασχαλίδης-Ρέτσας)

Σκεπαστή-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Σκεπαστής, Βρακάς-Ρουμπής-Λιαγκάκης)

Αρτάκη-Ωρεοί (γήπεδο Αρτάκης, Καλαμάτας-Παππάς-Μακρής)

3.15 μ.μ.

Ταμυναϊκός-Παντριαδικός (γήπεδο Αλιβερίου, Βελέντζας-Χατζηκαμαγιάννης-Κοντογιαννίδης)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ταξιάρχης-Ιστιαία (γήπεδο Νέου Πύργου, Σπανός-Αργύρης-Ντόβολης)

ΟΠΑ Αιδηψού-Κήρινθος (γήπεδο Αιδηψού, Μητρολιός-Αντωνίου Γ.-Μούτουπας)

Ατρόμητος Βασιλικών-Άγιος (γήπεδο Βασιλικών, Σοφίου-Αντωνίου Χ.-Ντουμάνης)

Μαντούδι-Αρτεμησιακός (γήπεδο Μαντουδίου, Θεοδώρου-ΕΟΔ/ΕΠΟ-Παπαθανασίου Δ.)

Ακράτητος Κεχριών-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Κεχριών-Σιμιτζής-Ζεϊμπέκης-Παπαθανασίου Γ.)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Λουκίσια-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Λουκισίων, Σιαπλαούρας-Μπακατσέλος-Νικολάου)

Άγιος Αθανάσιος-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Πάλιουρα, Μούρτικας-Καρβελάς-Μάρινος)

Μιαούλης Φύλλων-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Φύλλων, Ντούρας-Κοτταρά-Ντόβολης)

Προποντίδα-Ερμήλιος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Δανιηλίδης-Περιβολάρης-Χασάνδρας)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Κονίστρες & Περίχωρα-Κάρυστος (γήπεδο Βρύσης, Κούκουρα-Κωνστάντιος-Ποδαράς)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Φοίνικας Ψαχνών-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Καστέλλας, Καρβελάς-Μούρτικας-Μαρίνος)

3 μ.μ.

ΠΑΟ Λιχάδας-Σταυρός (γήπεδο Αγίου Γεωργίου, Μπούρικας-Παυλάτος-Καραβά)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Αυλίδα-Αθλόπολις (γήπεδο Βαθέος Αυλίδας, Κοτταρά-Ντούρας-Ντόβολης)

12 μ.μ.

Κριεζά-Κύμη (γήπεδο Κριεζών, Κοντογιαννίδης-Βελέντζας-Χατζηκαμαγιάννης)

3 μ.μ.

Καμάρες-Στύρα (γήπεδο Βαθέος Αυλίδας, Παπαδόπουλος-Δούκας-Γάτος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.30 π.μ.

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Ιστιαίας, Λιαγκάκης)

Άγιος-Δόξα Προκοπίου 3-0 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Εύριπος-Έξω Παναγίτσα (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ρέτσας)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Αρτεμησιακός: Ανανέωσε σχεδόν το σύνολο του ρόστερ-παραμένει ο Χρ. Ανέστης στην τεχνική ηγεσία

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (24/11/2012): Ερμήλιος-Ελλήσποντος 3-5

eviasports

Σαν Σήμερα (10/11/2013): Ηρακλής Ψαχνών-Ολυμπιακός Βόλου 0-0 (video)

eviasports
-->