EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/1)

Με αγώνες στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ, στη Β’ κατηγορία και στους δύο ομίλους, αλλά και με πολλές αναμετρήσεις στα πρωταθλήματα υποδομής συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 19-20 Ιανουαρίου οι αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Τσάλλας-Χατζής)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Σοφόπουλος)

18:15 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Λ.)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ντάνος-Κάλφα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΕΡΕΤΡΙΑ-ΚΑΔΜΟΣ (Θωμά-Αποστόλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΕΔΕΩΝ (Τσάλλας-Χατζής)

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χριστοδούλου Γ.-γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Μυτιληνάκης-Γκαράς)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μυτιληνάκης-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Πατάγιας-Χουσιάδας)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χουγιάζος-Κωτσακόπουλος)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Σοφόπουλος)

17:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Χατζής-Αποστόλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ (Χριστοδούλου Γ.-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ-Α’ ΦΑΣΗ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΔΡΟΣΙΑ (Κάλφα-Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Τσοκάνος-Βιορές)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Θωμά-Μυτληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Βαρσαμάς-Σοφόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Θωμά-Μυτιληνάκης)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Κάλφα-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Πατάγιας-Πετώνης)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χουγιάζος-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Βιορές-Παπακωνσταντίνου Παν.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

10:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. (Καλαπόδης-Αποστόλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Γκογκορώσης-Χαλδούπης)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σχολικοί αγώνες: 2ο ΓΕΛ Χαλκίδας-ΓΕΛ Κανήθου 0-1 (photos)

Θ. Κωστάκης: ‘Τι ζητάμε απ’ αυτή την πόλη;’

Κώστας Λαγός

ΑΟ Καρύστου: Με επιτυχία το ‘Soccer players evolution’ (pics)

Κώστας Λαγός