EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/1)

Συνέχεια των αγωνιστικών υποχρεώσεων στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 19-20 Ιανουαρίου με σημαντικές αναμετρήσεις στις τρεις κατηγορίες ανδρών αλλά και με αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:15 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΕΡΕΤΡΙΑ-ΚΑΔΜΟΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΕΔΕΩΝ

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΚΥΝΟΣ

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΕΛΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

17:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΚΥΝΟΣ

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ-Α’ ΦΑΣΗ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΔΡΟΣΙΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

10:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ.

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Προγνωστικά Sentragoal: Λιντς – Άρσεναλ

eviasports

Κύπελλο ΕΠΣΕ (Β’ Φάση): Νηλέας Νεοχωρίου-Αυλωνάρι 0-1 (παρ., κ.δ.: 0-0)

Κώστας Λαγός

Α’ ΕΠΣΕ: Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής (3-4/10)

Κώστας Λαγός
-->