EVIASPORTS.GR Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Δείτε αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 12/1 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 13/1.

Α’ ΕΠΣΕ

Δροσιά-Λήλας Βασιλικού 1-2

Αστέρας Βατώντα-Καστέλλα 3-0

Καλοχώρι/Παντείχι-Μακρυκάπα 1-0

Ηρακλής Ψαχνών-Ταμυναϊκός 1-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Προκοπίου-Ταξιάρχης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Άγιος-Ευβοϊκός Γουβών 1-3

Κήρινθος-Ιστιαία 0-3

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλίας-Λουκίσια 3-1

ΑΕΚ Χαλκίδας-Κεραυνός Χαλκίδας 0-3 (α.α.)

Αφράτι-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αιγέας Πετριών-Άρης Αγίου Ιωάννη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αμαρυνθιακός-Δυστός 2-1

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κανήθου-Ανάποδος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Απόλλων Ερέτριας-Αιγάλεω (γήπεδο ΕΠΣ Εύβοιας, Γιώργος Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)-Τιμολέων Γεωργακόπουλος (Πειραιά)-Δημήτρης Παγουρτζής (Πειραιά))

Κόρινθος-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο δημοτικό Συνοικισμού, Μανώλης Μανδαλενάλης (Ηρακλείου)-Θανάσης Μητράκος (Αθηνών)-Βασίλης Βαξαβανέλης (Αθηνών))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Ωρεοί-Ελλήσποντος (γήπεδο Ιστιαίας, Βρακάς-Δάλλας-Νέγρης)

Όλυμπος Γυμνού-Αρτάκη (γήπεδο Γυμνού, Πόγκας-Κωνστάντιος-Τσιφλάκος)

Αιδηψός-Αυλωνάρι (γήπεδο Αιδηψού, Βελέντζας-Κελεπούρης-Ιωάννου)

Παντριαδικός-Σκεπαστή (γήπεδο Τριάδας, Γκάτσος-Κούκουρα-Μακρής)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ακράτητος Κεχριών-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Κεχριών, Μπούρικας-Αντωνίου Γ.-Ντουμάνης)

Ερμής Πηλίου-Μαντούδι (γήπεδο Πηλίου, Παπαποστόλου-Πριόνας-Δελχάς)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Αλάτσατα-Άγιος Αθανάσιος (γήπεδο Αλεξάνδρου, Σιμιτζής-Ζεϊμπέκης-Μούτουπας)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Μακρυκάπας, Παπαδόπουλος-Περιβολάρης-Κοτταρά)

Ερμήλιος-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Δροσιάς, Σοφίου-Πασχαλίδη-Σέρρας)

Προποντίδα-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κασομούλης-Σπανός-Παππάς)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.45 π.μ.

Σκύρος-Ζάρακες (γήπεδο Σκύρου, Χατζηκαμαγιάννης-Πασχώνης-Ακριώτης)

3 μ.μ.

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Καρύστου, Καλαμάτας-Καρβελάς-Ντόβολης)

Νηλέας Νεοχωρίου-Μαρμάρι (γήπεδο Νεοχωρίου, Ντούρας-Μούρτικας-Ποδαράς)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Ελληνικά-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Ελληνικών, Θεοδώρου-Μαρίνος-Παπαθανασίου)

3 μ.μ.

ΠΑΟ Λιχάδας-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Αγίου Γεωργίου, Λιαγκάκης-Παυλάτος-Καραβά)

ΠΑΟ Πολιτικών-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Πολιτικών, Ρουμπής-Ντόβολης-Νικολάου)

Βυζάντιο Νέου Πύργου-Φοίνικας Ψαχνών 0-3 (α.α.)

Κύζικος Αρτάκης-Γιάλτρα 3-0 (α.α.)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.45 π.μ.

Αθλόπολις-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ρέτσας-Ζεϊμπέκης-Μούτουπας)

Κριεζά-Καμάρες (γήπεδο Κριεζών, Μούρτικας-Ντούρας-Ποδαράς)

12 μ.μ.

Αυλίδα-Κύμη (γήπεδο Βαθέος Αυλίδας, Σιαπλαούρας-Πασχαλίδης-Σέρρας)

3 μ.μ.

Στύρα-Πισσώνας (γήπεδο Ζαράκων, Φώτης-Κοντογιαννίδης-Δούκας)

Έραπος-Μονόδρυ (γήπεδο Φύλλων, Μητρολιός-Σιαπλαούρας-Ρέτσας)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ερμήλιος-Δροσιά (γήπεδο Δροσιάς, Δούκας)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ Εθνική: Το υγειονομικό πρωτόκολλο για τις ομάδες

eviasports

Σαν Σήμερα (9/2/2014): Κύμη-Ένωση Αποστόλου Παύλου 2-0 (videos)

eviasports

Π. Βουλέρης: ‘Δεν πρόκειται να υπάρξω κανενός αυλικός’

Κώστας Λαγός
-->