16.4 C
Chalkida
21 Απριλίου 2019
Α' ΕΣΚΑΣΕ Αγαπημένα ΡΟΗ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-13/1)

Ώρα για μπάσκετ το ερχόμενο Σαββατοκύριακο μετά τις διακοπές των εορτών αλλά και τις πολλές αναβολές της περασμένης εβδομάδας λόγω κακοκαιρίας.

Πλήρη δράση με αγώνες σε Α’-Β’-Γ’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (A’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΜΩΛΟΣ

17:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

17:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ.

13:15 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ

17:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

14:30 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΔΡΟΣΙΑ

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

16:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΔΩΡΙΔΑ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

10:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΩΛΟΣ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Αβαντίδες: Υποδέχονται την Ολυμπιάδα με στόχο το ‘6 στα 6’!

Κώστας Λαγός

BASKET LEAGUE: Το πρόγραμμα των επόμενων τεσσάρων αγωνιστικών (9η-12η)

Κώστας Λαγός

Αστέρας Βατώντα: Παραιτήθηκε ο Ακριτίδης-συνεχίζει με Λεσγή στην τεχνική ηγεσία

Κώστας Λαγός