EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (12-13/1)

Συνεχίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο, το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΕ με τη διεξαγωγή της δωδέκατης αγωνιστικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 12/1-3 μ.μ.

Δόξα Προκοπίου-Ταξιάρχης (γήπεδο Προκοπίου, Παπαποστόλου-Ιωάννου-Μαρίνος)

Κήρινθος-Ιστιαία (γήπεδο Κήρινθου, Βελέντζας-Ρουμπής-Ντουμάνης)

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Γουβών, Θεοδώρου-Λιαγκάκης-Σέρρας)

Άγιος-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Αιδηψού, Πόγκας-Τσιφλάκος-Νέγρης)

Κυριακή 13/1-3 μ.μ.

Ακράτητος Κεχριών-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Κεχριών, Μπούρικας-Αντωνίου Γ.-Ντουμάνης)

Ερμής Πηλίου-Μαντούδι (γήπεδο Πηλίου, Παπαποστόλου-Πριόνας-Δελχάς)

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 12/1-3 μ.μ.

Απόλλων Παραλίας-Λουκίσια (γήπεδο Παραλίας, Κούκουρα-Μπούρικας-Μακρής)

ΑΕΚ Χαλκίδας-Κεραυνός Χαλκίδας (ματαιώθηκε)

Αφράτι-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Αφρατίου, Ντούρας-Σιμιτζής-Σιαπλαούρας)

Κυριακή 13/1-3 μ.μ.

Αλάτσατα-Άγιος Αθανάσιος (γήπεδο Αλεξάνδρου, Σιμιτζής-Ζεϊμπέκης-Μούτουπας)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Μακρυκάπας, Παπαδόπουλος-Περιβολάρης-Κοτταρά)

Ερμήλιος-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Δροσιάς, Σοφίου-Πασχαλίδη-Σέρρας)

Προποντίδα-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κασομούλης-Σπανός-Παππάς)

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 12/1-3 μ.μ.

Αιγέας Πετριών-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Κριεζών, Δανιηλίδης-Δέλχας-Ντόβολης)

Αμαρυνθιακός-Δυστός (γήπεδο Αγίου Λουκά, Καλαμάτας-Κοντογιαννίδης-Ποδαράς)

Κυριακή 13/1

11.45 π.μ.

Σκύρος-Ζάρακες (γήπεδο Σκύρου, Χατζηκαμαγιάννης-Πασχώνης-Ακριώτης)

3 μ.μ.

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Καρύστου, Καλαμάτας-Καρβελάς-Ντόβολης)

Νηλέας Νεοχωρίου-Μαρμάρι (γήπεδο Νεοχωρίου, Ντούρας-Μούρτικας-Ποδαράς)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Νεάπολη-Ακαδημία Αρτάκης 2-2

Παναγιώτης Νικολάου

Θ. Τζάντζαλος: ‘Ήρωες των σωματείων οι παράγοντες’

Κώστας Λαγός

‘Η ΜΝΗΜΗ ΔΑΚΡΥΖΕΙ’: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1963-64… Στον Όλυμπο των Ελληνικών πρωταθλημάτων (Μέρος Β’)

Θανάσης Κούτος
-->