31.8 C
Chalkida
22 Ιουλίου 2019
Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Αποτελέσματα & βαθμολογία (8η-9η αγωνιστική)

Με δύο παιχνίδια, που είχαν αναβληθεί, συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 29-30/12 το πρόγραμμα της 8ης και 9ης αγωνιστικής του κεντρικού ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ.

Αναλυτικά τ’ αποτελέσματα και η βαθμολογία:

B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
01-12-18 15:00 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ Αφρατίου 1-0
01-12-18 15:00 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ Δροσιάς 3-0
01-12-18 15:00 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Πάρκο Λαού 4-0
02-12-18 15:00 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ Μακρυκάπας 0-3
02-12-18 15:00 ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» Φύλλων 3-2
02-12-18 15:00 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Τσαλίκη-Παπίλα 0-0
29-12-18 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Πάρκο Λαού 0-4
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
08-12-18 15:00 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ Αλεξάνδρου 3-0
08-12-18 15:00 ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ Παραλίας Αυλίδας 5-2
08-12-18 15:00 ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Αγ. Νικολάου 2-1
09-12-18 15:00 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ Λουκισίων 0-4
09-12-18 15:00 ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Πάρκο Λαού 3-1
09-12-18 15:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ Πάλιουρα 1-0
30-12-18 15:00 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ Πάρκο Λαού 0-2
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ* 10 9 0 1 27 10 0 27
team logo ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ 11 8 1 2 29 11 0 25
team logo ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ* 10 8 0 2 18 12 0 24
team logo ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ* 10 7 0 3 24 11 0 21
team logo ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11 6 2 3 23 13 0 20
team logo ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ* 10 5 2 3 16 13 0 17
team logo ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ* 10 5 1 4 13 15 0 16
team logo ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ»* 10 4 2 4 23 18 0 14
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ* 10 4 1 5 11 13 0 13
team logo ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.* 9 3 1 5 10 18 0 10
team logo ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ* 9 2 3 4 10 13 0 9
team logo ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ* 10 3 0 7 8 12 0 9
team logo ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ* 10 2 2 6 9 19 0 8
team logo ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 11 2 1 8 14 24 0 7
team logo ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11 0 0 11 3 36 0 0

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Αποτελέσματα & βαθμολογία (19η αγωνιστική)

Κώστας Λαγός

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Κύζικος Αρτάκης-Ακαδημία Αρτάκης 1-0

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Αποτελέσματα & βαθμολογίες (22η αγωνιστική)

Κώστας Λαγός