29.2 C
Chalkida
18 Αυγούστου 2019
Αγαπημένα ΡΟΗ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΕ: Τα ονόματα των νέων που κλήθηκαν στην προπόνηση της Παρασκευής 28/12

Η τοπική ποδοσφαιρική ένωση ανακοίνωσε τα ονόματα των παικτών που κλήθηκαν να συμμετάσχουν στην προπόνηση της μικτής νέων, την Παρασκευή 28/12 (ώρα έναρξης: 3 μ.μ.).

Αναλυτικά:

  1. Γιάννης Μίχος (Ληλάντιο)
  2. Αντώνης Μητακίδης (Απόλλων Ερέτριας)
  3. Βαλάντης Πρίνος (Λήλας Βασιλικού)
  4. Τάσος Μήτρου (Όλυμπος Γυμνού)
  5. Κωνσταντίνος Πόγκας (Ληλάντιο)
  6. Σταύρος Ρουμελιώτης (Ληλάντιο)
  7. Στράτος Πασσάς (Κύζικος Αρτάκης)
  8. Γιώργος Δέδες (Ερμήλιος)
  9. Δημήτρης Μεταξάς (Άγιος Λουκάς)
  10. Χρήστος Τζαφέρης (Ερμήλιος)
  11. Παναγιώτης Αλαφάκης (Αθλόπολις)
  12. Χρήστος Παπαδημητρίου (Κύζικος Αρτάκης)
  13. Γιώργος Μακρής (Κύζικος Αρτάκης)
  14. Βασίλης Φωτιάς (Αίολος Κριεζών)
  15. Γιάννης Αδαμόπουλος (Κύζικος Αρτάκης)
  16. Εμιλιάνο Βαγγέλη (Λήλας Βασιλικού)
  17. Αντώνης Κικίδης (Απόλλων Ερέτριας)
  18. Γιώργος Σπύρου (Κύζικος Αρτάκης)
  19. Φίλλιπος Σταμούλος (Ιστιαία)
  20. Γιάννης Τόγκος (Ληλάντιο)
  21. Αντώνης Αλαφάκης (Ηρακλής Ψαχνών)
  22. Παναγιώτης Μεϊμέτης (Ακαδημία Αρτάκης)
  23. Κωνσταντίνος Τσαραντάνης (Απόλλων Ερέτριας)
  24. Θανάσης Ποδαράς (Ταμυναϊκός)
  25. Χαράλαμπος Κορκόδειλος (Ταμυναϊκός)
  26. Ανέστης Πετράκης (Απόλλων Ερέτριας)
  27. Λεωνίδας Κουστιμπής (ΑΕ Χαλκίδας)
  28. Θανάσης Λάιος (ΑΕ Χαλκίδας)
  29. Δημήτρης Βαρτζής (ΑΕ Χαλκίδας)
  30. Τάσος Ρέτσας (Άγιος Λουκάς)
  31. Δημήτρης Καπατσούλιας (Ερμήλιος)
  32. Δημήτρης Τρίκας (Ληλάντιο)
  33. Γιώργος Σταθαράς (Μεσσάπειος)
  34. Ντίνο Ταφάνι (Αίολος Κριεζών)
  35. Aggeli Roel (Απόλλων Ερέτριας)
  36. Παύλος Μπανάσιος (Κύζικος Αρτάκης)
  37. Δημήτρης Παυλής (Νεάπολη)
  38. Χρήστος Παπαελευθερίου (Κύζικος Αρτάκης)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β. Μπεκάκος: ‘Παρουσιαστήκαμε πάρα πολύ καλά διαβασμένοι’

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΠΣΕ: Αλλαγή σε αγώνα πρωταθλήματος

Κώστας Λαγός

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Αποτελέσματα, βαθμολογία & σκόρερς (20/6)

Κώστας Λαγός