EVIASPORTS.GR Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Δείτε αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 22/12 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 23/12.

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Λήλας Βασιλικού-Αστέρας Βατώντα 2-1

Καστέλλα-Καλοχώρι/Παντείχι 1-3

Μακρυκάπα-Παντριαδικός 2-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλίας-Αλάτσατα 3-1

Κεραυνός Χαλκίδας-Ληλάντιο 1-2

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ερμήλιος 2-3

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΚ Νέου Πύργου-ΠΑΟ Λιχάδας 3-0

Ελληνικά-Κύζικος Αρτάκης 0-2

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Αυλίδα 0-6

ΠΑΟ Κανήθου-Έραπος 1-2

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Όλυμπος Γυμνού-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 1-2

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης/Ωρεοί 3-0 α.α.

Ακράτητος Κεχριών-Άγιος 3-0 α.α.

Τροπαιοφόρος-Ιστιαία 0-6

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Δόξα Προκοπίου 3-0 α.α.

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Χαλκίς-Έξω Παναγίτσα ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αθλόπολις-Ακαδημία Αρτάκης 7-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ερέτριας-Ληλάντιο 1-3

Προποντίδα-Λήλας Βασιλικού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

11 π.μ.

Ερμήλιος-Δροσιά ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός 6-1

Ταμυναϊκός-Αίολος Κριεζών 0-4

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 5-3

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σκύρος-Κάρυστος 0-2

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/12
Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Δροσιά-Αιδηψός (γήπεδο Δροσιάς, Κηρύκος-Πριόνας-Νικολάου)

Αυλωνάρι-Ωρεοί (γήπεδο Αυλωναρίου, Πόγκας-Παππάς-Σιαπλαούρας)

Ελλήσποντος-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Λαμψάκου, Κούκουρα-Ρουμπής-Μακρής)

Σκεπαστή-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Σκεπαστής, Φώτης-Κωνστάντιος-Δελχάς)

Αρτάκη-Ταμυναϊκός (γήπεδο Ενωσιακό, Κασομούλης-Κελεπούρης-Δάλλας)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Λουκίσια-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Λουκισίων, Μούρτικας-Κοντογιαννίδης-Παπαθανασίου)

Άγιος Αθανάσιος-Αφράτι (γήπεδο Πάλιουρα, Δανιηλίδης-Περιβολάρης-Κοτταρά)

ΑΕ Χαλκίδας-Προποντίδα (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Βρακάς-Ρέτσας-Χασάνδρας)

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ντούρας-Σιμιτζής-Δούκας)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Ακαδημία Αρτάκης-Σταυρός (γήπεδο Βατώντα, Ρέτσας-Καρράς-Λειβαδιτάκης)

Ολυμπιακός Λιμνής-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Λίμνης, Βελέντζας-Ζεϊμπέκης-Ντουμάνης)

Γιάλτρα-Βυζάντιο Νέου Πύργου (δεν θα πραγματοποιηθεί)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.45 π.μ.

Ανάποδος-Στύρα (γήπεδο Πάρκο Λαού, Δανιηλίδης-Ντούρας-Κοτταρά)

3 μ.μ.

Πισσώνας-Κριεζά (γήπεδο Πισσώνα, Γκάτσος-Νικολάου-Μαρινός)

Καμάρες-Κύμη (γήπεδο Βαθέος Αυλίδας, Σαββατινός-Καρράς-Λειβαδιτάκης)

Μονόδρυ-Αθλόπολις (γήπεδο Μονοδρίου, Μπούρικας-Γάτος-Παπαθανασίου)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Αμαρυνθιακός-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Αμαρύνθου, Κηρύκος)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Photo album απ’ το Αμαρυνθιακός-Λήλας Βασιλικού

Κώστας Λαγός

ΕΠΣΕ: Ποινολόγιο ποδοσφαιριστών (9-10/2)

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (13/12/2009): Πανναυπλιακός-Λουκίσια 2-0

eviasports
-->