27 C
Chalkida
18 Αυγούστου 2019
Αγαπημένα ΡΟΗ ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ ΣΤΙΒΟΣ

Τ’ αποτέλεσματα της Χριστουγεννιάτικης ημερίδας του Ευβοϊκού ΓΑΣ (pics)

Χριστουγεννιάτικη ημερίδα διοργάνωσε ο Ευβοϊκός ΓΑΣ το περασμένο Σάββατο 15/12, στην οποία συμμετείχαν 9 σωματεία και 280 αθλητές και αθλήτριες από Εύβοια και Βοιωτία.

Αναλυτικά τ’ αποτελέσματα:

50Μ ΑΓΟΡΙΑ Γ-Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1ος ΜΙΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7.53’’ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2ος ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 7.63’’ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
3ος ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7.77’’ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
3ος ΖΕΡΒΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 7.77’’ ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ

50Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ-Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1η ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 7.88’’ ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ.
2η ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 7.95’’ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
3η ΚΑΡΒΕΛΑ ΦΙΛΙΠΠΑ 8.19’’ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ

50Μ ΑΓΟΡΙΑ Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1ος ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 7.35’’ ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ.
2ος ΤΣΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7.38’’ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
3ος ΜΠΙΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 7.40’’ ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ

50Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1η ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 6.64’’ ΕΡΜΗΣ
2η ΑΣΛΑΝΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ 7.19’’ ΕΡΜΗΣ
3η ΘΩΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 7.41’’ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

60Μ ΑΓΟΡΙΑ Α-Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
1ος ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7.41’’ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
2ος ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 7.90’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ Γ.Σ
3ος ΜΠΑΪΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7.99΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ

60Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α-Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
1η ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 8.02’’ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2η ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 8.09’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3η ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8.22’’ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

4Χ50Μ ΑΓΟΡΙΑ Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1ος ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ 29.45’’
2ος ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ 29.84’’
3ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ Γ.Σ 32.5’’

4Χ50Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1ος ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 29.05’’
2ος ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ 29.80’’
3ος ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ 30.15’’

4Χ60Μ ΑΓΟΡΙΑ Α-Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
1ος ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ 32.45’’
2ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ 36.33’’

4Χ60Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α-Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
1ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ Γ.Σ. 31.78’’
2ος ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ 31.82’’
3ος ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ 34.09’’

ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Γ-Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1ος ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 3.11Μ ΑΚΑΔΗΜ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2ος ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2.90Μ ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ
3ος ΠΑΝΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2.83Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ-Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1η ΛΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 3.23Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ
2η ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΗΡΩ 3.22Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
3η ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 3.00Μ ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ

ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1ος ΓΚΕΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 4.10Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
2ος ΒΥΛΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 4.01Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ Γ.Σ
3ος ΣΤΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 4.01Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1η ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 4.05Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
2η ΠΕΠΠΑ ΙΡΙΔΑ 3.88Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3η ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 3.83Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ

ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Α-Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
1ος ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4.77Μ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2ος ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 4.77Μ ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ
3ος ΚΙΚΙΔΗΣ ΚΥΡΗΚΟΣ 4.64Μ ΑΚΑΔΗΜ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α-Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
1η ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 5.00Μ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2η ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ 4.98Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
3η ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ 4.79Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

VORTEX ΑΓΟΡΙΑ Γ-Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1ος ΧΑΤΗΡΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 30.48Μ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ
2ος ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 27.92Μ ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ
3ος ΜΠΕΚΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 21.75Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

VORTEX ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ-Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1η ΚΟΡΡΕ ΕΥΑ 18.00Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2η ΙΣΑΚ ΣΑΡΑ 14.03Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
3η ΠΑΣΣΑ ΜΑΡΙΛΙΑ 13.10Μ ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ.

VORTEX ΑΓΟΡΙΑ Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1ος ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 36.98Μ ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ.
2ος ΧΑΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 36.07Μ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ
3ος ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 33.28Μ ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ

VORTEX ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1η ΛΑΜΠΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 26.08Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2η ΚΑΤΣΟΜΠΕΝΑΚΗ ΕΥΑ 20.00Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
3η ΒΟΥΡΔΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 17.54Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

ΜΠΑΛΑΚΙ ΑΓΟΡΙΑ Α-Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
1ος ΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 49.72Μ ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ
2ος ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 48.03Μ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ
3ος ΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 41.05’’ ΝΕΑΠΟΛΗ Γ.Σ

ΜΠΑΛΑΚΙ ΑΓΟΡΙΑ Α-Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
1η ΚΑΚΑΒΑ ΑΘΗΝΑ 41.31Μ ΝΕΑΠΌΛΗ Γ.Σ.
2η ΣΙΓΑΛΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ 39.84Μ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
3η ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 38.49Μ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα αγώνων (16-17/3)

Κώστας Λαγός

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΕΚ Νέου Πύργου-Τροπαιοφόρος 2-0

Κώστας Λαγός

ΙΟ Χαλκίδας: Με επιτυχία ο αγώνας ‘Avantis I’

Κώστας Λαγός