Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Σταυρός-Φοίνικας Ψαχνών 4-1

Η ομάδα του Σταυρού επικράτησε με 4-1 του Φοίνικα Ψαχνών, για την ένατη αγωνιστική του πρώτου ομίλου της Γ’ ΕΠΣΕ.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 4ο λεπτό με τέρμα του Μαντά, όμως ο Σταυρός ισοφάρισε στο 21′ με γκολ του Θ. Ταυρή και ο ίδιος έκανε το 2-1 στο 67′. Με δύο τέρματα του Κεραμιδά μέσα σε ένα λεπτό (78′ και 79′) διαμορφώθηκε το τελικό 4-1.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κασομούλης-Περιβολάρης-Παπαθανασίου.

ΓΚΟΛ: 21′ & 67′ Ταυρής Θ., 78′ & 79′ Κεραμιδάς-4′ Μαντάς.

Σταυρός: Κατσαρής, Ξύγκης Ν., Ξύγκης Γ. (18′ Στέφος), Ζαούρης, Πολυχρόνης, Ταυρής Θ. (58′ Στεφανίδης), Ταυρής Αθ., Μούντριχας (64′ Ξύγκης), Κεραμιδάς, Καπετάνιος (76′ Σπανός), Ξύγκης Δ.

Φοίνικας Ψαχνών: Χαλαστάρας, Λάζαρης, Κατσαρής (66′ Κιαπέκος), Μανάρης, Μπαρσάκης, Ματίας, Μαντάς, Μαρίνος (75′ Μυστριώτης), Μπίρμπας (46′ Καμπούρης), Φαλάγγης (70′ Σιδέρης), Παπακυριακού.

Σαν Σήμερα (12/4/2017): Όλυμπος Γυμνού-Ηρακλής Ψαχνών 2-0

ΑΟΝ Αρτάκης: Ανακοίνωση για την κακοκαιρία

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Αλλαγή ώρας σε αγώνα πρωταθλήματος