EVIASPORTS.GR Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Δείτε αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 15/12 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 16/12.

Α’ ΕΠΣΕ

Παντριαδικός-Καστέλλα 3-0

Όλυμπος Γυμνού-Αυλωνάρι 1-0

Αρτάκη-Σκεπαστή 1-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άκρατητος Κεχριών-Δόξα Προκοπίου 0-3

Μαντούδι-Ευβοϊκός Γουβών 5-0

Ατρόμητος Βασιλικών-ΟΠΑ Αιδηψού 4-0

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ληλάντιο-ΑΕΚ Χαλκίδας 6-0

Ολυμπιακός Χαλκίδας-ΑΕ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νηλέας Νεοχωρίου-Άγιος Λουκάς 4-0

Δύστος-Κονίστρες & Περίχωρα 3-2

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Πολιτικών-Κύζικος Αρτάκης 3-1

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Καμάρες-Πισσώνας 0-5

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ολυμπιακός Λίμνης-Ταξιάρχης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΟΠΑ Αιδηψού-Τροπαιοφόρος 2-0

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νεάπολη-Ληλάντιο 0-1

Ηρακλής Ψαχνών-Κύζικος Αρτάκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Μεσσάπειος-Λήλας Βασιλικού 2-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Προποντίδα-Εύριπος 3-1

Αθλόπολις-Ερμήλιος 5-2

Ακαδημία Ερέτριας-Κάνηθος 5-1

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Λουκάς-Αυλωνάρι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αμαρυνθιακός-Όλυμπος Γυμνού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ταμυναϊκός-Κάρυστος 2-7

Σκύρος-Αίολος Κριεζών ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12
Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

1 μ.μ.

Νεφέλες Κατερίνης-Αβαντίδες (γήπεδο Μαλαύκακου, Χρήστος Παυλίδης (Ημαθίας)-Θανάσης Νησελίτης (Ημαθίας))

3 μ.μ.

Απολλωνίδες Ερέτριας-Αθηναϊκή Αγίου Δημητρίου (γήπεδο Αμαρύνθου, Στέφανος Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)-Σταυρούλα Λαμπροπούλου (Βοιωτίας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Αιολικός-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο δημοτικό Μυτιλήνης, Βασίλης Στάμος (Αθηνών)-Γεώργιος Παναγιώτης Αραβίδης (Αθηνών)-Αποστόλης Καραγεωργός (Αθηνών), παρατηρητής: Γιάννης Μαχαίρας (Χίου))

Απόλλων Ερέτριας-Άγιος Ιερόθεος (γήπεδο Ενωσιακό, Γιώργος Μπαλαχούτης (Πειραιά)-Χρήστος Κορώνας (Πειραιά)-Γιώργος Ζερβάκης (Βοιωτίας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Αιδηψός-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Αιδηψού, Παπακυριάκος-Ρουμπής-Ιωάννου)

Καλοχώρι/Παντείχι-Αστέρας Βατώντα (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Καλαμάτας-Πριόνας-Νικολάου)

Ωρεοί-Δροσιά (γήπεδο Ιστιαίας, Βελέντζας-Αργύρης-Δελχάς)

Ηρακλής Ψαχνών-Μακρυκάπα (γήπεδο Ψαχνών, Κηρύκος-Παππάς-Κοτταρά)

Ταμυναϊκός-Ελλήσποντος (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Δανιηλίδης-Τσιφλάκος-Ρέτσας)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.15 π.μ.

Άγιος-Ταξιάρχης (γήπεδο Αιδηχού, Ρουμπής-Παπακυριάκου-Ιωάννου)

3 μ.μ.

Αρτεμησιακός-Κήρινθος (γήπεδο Γουβών, Μπούρικας-Καραβά-Αντωνίου Γ.)

Ερμής Πηλίου-Ιστιαία (γήπεδο Πηλίου, Βρακάς-Κωνστάντιος-Καρράς)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Αλάτσατα-Λουκίσια (γήπεδο Αλεξάνδρου, Σαββατινός-Αντωνίου Χ.-Γάτος)

Αφράτι-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Αφρατίου, Κούκουρα-Ντόβολης-Ντουμάνης)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Μακρυκάπας, Κασομούλης-Περιβολάρης-Παπαθανασίου)

Ερμήλιος-Άγιος Αθανάσιος (γήπεδο Δροσιάς, Ντούρας-Κοντογιαννίδης-Ντόβολης)

Μιαούλης Φύλλων-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Φύλλων, Φώτης-Μακρής-ΕΟΔ/ΕΠΟ)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.45 π.μ.

Σκύρος-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Σκύρου, Σοφίου-Μούρτικας-Πασχώνης)

3 μ.μ.

Μαρμάρι-Ζάρητρα (γήπεδο Καρύστου, Σιαπλαούρας-Σέρρας-Παπαθανασίου)

Αμαρυνθιακός-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Αγίου Λουκά, Σιμιτζής-Ζεϊμπέκης-Μαρίνος)

Κόσκινα-Κάρυστος 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Σταυρός-Φοίνικας Ψαχνών (γήπεδο Μακρυκάπας, Κασομούλης-Περιβολάρης-Παπαθανασίου)

11.30 π.μ.

ΠΑΟ Λιχάδας-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Αγίου Γεωργίου Λιχάδας, Μπούρικας-Καραβά-Αντωνίου Γ.)

11.45 π.μ.

Ακαδημία Αρτάκης-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Βατώντα, Αντωνίου Χ.-Ντούρας-Ντόβολης)

Βυζάντιο Νέου Πύργου-Ελληνικά 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αθλόπολις-ΠΑΟ Κανήθου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

11.30 π.μ.

Κύμη-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Κύμης, Σιμιτζής-Ζεϊμπέκης-Μαρίνος)

12 μ.μ.

Κριεζά-Ανάποδος (γήπεδο Κριεζών, Μητρολιός-Περούλιας-Ποδαράς)

3 μ.μ.

Αυλίδα-Μονόδρυ (γήπεδο Βαθέος Αυλίδας, Καρβελάς-Νικολάου-Μούτουπας)

Στύρα-Έραπος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Κ. Καλλιμάνης: ‘Για πάντα στην καρδιά μου Πανσερραϊκάρα μου!’

Κώστας Λαγός

Γ’ Εθνική: Στις 8/10 η κλήρωση του πρωταθλήματος

eviasports

Β’ ΕΠΣΕ: Αφιέρωμα στον Απόλλωνα Παραλίας

Κώστας Λαγός