EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (15-16/12)

Συνεχίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο, το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΕ με τη διεξαγωγή της δέκατης αγωνιστικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/12-3 μ.μ.

Άκρατητος Κεχριών-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Κεχριών, Σιαπλαούρας-Ντόβολης-Ντουμάνης)

Μαντούδι-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Μαντουδίου, Μπούρικας-Ιωάννου-Ρουμπής)

Ατρόμητος Βασιλικών-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Βασιλικών, Γκάτσος-Παπαθανασίου-Αντωνίου Γ.)

Κυριακή 16/12

11.15 π.μ.

Άγιος-Ταξιάρχης (γήπεδο Αιδηχού, Ρουμπής-Παπακυριάκου-Ιωάννου)

3 μ.μ.

Αρτεμησιακός-Κήρινθος (γήπεδο Γουβών, Μπούρικας-Καραβά-Αντωνίου Γ.)

Ερμής Πηλίου-Ιστιαία (γήπεδο Πηλίου, Βρακάς-Κωνστάντιος-Καρράς)

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/12-3 μ.μ.

Ληλάντιο-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Δανιηλίδης-Πασχαλίδης-Αντωνίου Χ.)

Ολυμπιακός Χαλκίδας-ΑΕ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ (γήπεδο Πάρκο Λαού, Καλαμάτας-Καρβελάς-Κοτταρά)

Κυριακή 16/12-3 μ.μ.

Αλάτσατα-Λουκίσια (γήπεδο Αλεξάνδρου, Σαββατινός-Αντωνίου Χ.-Γάτος)

Αφράτι-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Αφρατίου, Κούκουρα-Ντόβολης-Ντουμάνης)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Μακρυκάπας, Κασομούλης-Περιβολάρης-Παπαθανασίου)

Ερμήλιος-Άγιος Αθανάσιος (γήπεδο Δροσιάς, Ντούρας-Κοντογιαννίδης-Ντόβολης)

Μιαούλης Φύλλων-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Φύλλων, Φώτης-Μακρής-ΕΟΔ/ΕΠΟ)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/12-3 μ.μ.

Νηλέας Νεοχωρίου-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Νεοχωρίου, Βελέντζας-Παππάς-Σέρρας)

Δύστος-Κονίστρες & Περίχωρα (γήπεδο Δύστου, Κηρύκος-Περούλιας-Ποδαράς)

Κυριακή 16/12

11.45 π.μ.

Σκύρος-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Σκύρου, Σοφίου-Μούρτικας-Πασχώνης)

3 μ.μ.

Μαρμάρι-Ζάρητρα (γήπεδο Καρύστου, Σιαπλαούρας-Σέρρας-Παπαθανασίου)

Αμαρυνθιακός-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Αγίου Λουκά, Σιμιτζής-Ζεϊμπέκης-Μαρίνος)

Κόσκινα-Κάρυστος 3-0 α.α.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Απ. Καραπάνος: ‘Για πάντα στην καρδιά μου οι Ωρεοί’

Κώστας Λαγός

ΕΠΟ: Αίτημα για εκλογές με φυσική παρουσία

eviasports

ΜΟΝΟΔΡΥ: Ενίσχυση στα γκολπόστ με Α. Κιούση

Κώστας Λαγός
-->