EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): ΠΑΟ Κανήθου-Αυλίδα 2-2

ΠΑΟ Κανήθου και Αυλίδα αναδείχτηκαν ισόπαλοι με σκορ 2-2, για την όγδοη αγωνιστική του δεύτερου ομίλου της Γ’ ΕΠΣΕ.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν γρήγορα με 0-2 με τέρματα του Λεοντάρη στο 10′ και στο 21′, όμως οι γηπεδούχοι κατάφεραν να ισοφαρίσουν στην επανάληψη. Σκόρερ και των δύο τερμάτων του ΠΑΟ Κανήθου ο Balliu. Μείωσε στο 60′ σε 1-2 και στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαββατινός-Σιμιτζής-Κεκάκος.

ΓΚΟΛ: 60′ & 90’+2′ Balliu-10′ & 21′ Λεοντάρης.

ΠΑΟ Κανήθου (Βλάσσης Ταβλαρίδης): Κιούσης, Λουκάς, Αυλωναρίτης, Κάσα, Δήμα (75′ Βενετσανόπουλος), Balliu, Ocka (50′ Χατζησταμάτης), Sulka (46′ Δούνας), Μέλλο, Αραπάκης, Μαρής (46′ Γάτος).

Αυλίδα (Αργύρης Μαστραγγελής): Ποζίδης, Παυλίδης, Ντούρμας, Ζαζάς, Βάθης, Κάβουρας (82′ Μπαλωμένος), Τσομώκος (70′ Θάνος), Θωμάς, Πάλλης (66′ Μονότ), Λεοντάρης, Τσεμπελίκος.