EVIASPORTS.GR Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Δείτε αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 8/12 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 9/12.

Α’ ΕΠΣΕ

Αστέρας Βατώντα-Παντριαδικός 1-0

Καστέλλα-Ηρακλής Ψαχνών 0-6

Αυλωνάρι-Ταμυναϊκός 0-1

Λήλας Βασιλικού-Καλοχώρι/Παντείχι 2-2

Αιδηψός-Ωρεοί 2-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ταξιάρχης-Αρτεμησιακός 1-1

Ιστιαία-Ατρόμητος Βασιλικών 0-0

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αλάτσατα-Αφράτι 3-0

Απόλλων Παραλίας-Ερμήλιος 5-2

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-ΑΕ Χαλκίδας 2-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ζάρακες-Κονίστρες & Περίχωρα 2-0

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κανήθου-Αυλίδα 2-2

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος-Ταξιάρχης/Ωρεοί 1-5

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ακράτητος Κεχριών 3-1

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Αρτάκης-Νεάπολη 1-2

Εύριπος-Κύζικος Αρτάκης 0-1

Έξω Παναγίτσα-Αθλόπολις 0-5

Ρεπό: ΑΟ Χαλκίς

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ληλάντιο-Προποντίδα 11-3

Δροσιά-Ακαδημία Ερέτριας 1-4

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αμαρυνθιακός-Ταμυναϊκός 3-2

Αίολος Κριεζών-Κάρυστος 3-3

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

ΑΟ Χαλκίς-Χαραυγιακός (γήπεδο δημοτικό Χαλκίδας, Μάριος Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου)-Ηλίας Κοτζαμανίδης (Πειραιά), Μίχαλης Σγουράκης (Πειραιά))

Κόρινθος-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο δημοτικό Κορίνθου, Κόρινθος-Απόλλων Ερέτριας, Θόδωρος Πουλόπουλος (Πειραιά)-Ιορδάνης Καρακελές (Πειραιά)-Γιάννης Καραμπάσης (Λέσβου))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Μακρυκάπα-Αρτάκη (γήπεδο Μακρυκάπας, Κασομούλης-Σπανός-Αργύρης)

Δροσιά-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Δροσιάς, Πόγκας-Ιωάννου-Νέγρης)

Ελλήσποντος-Σκεπαστή (γήπεδο Λαμψάκου, Βελέντζας-Παππάς-Καρβελάς)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Άγιος-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Αιδηψού, Θεοδώρου-Σοφίου-Καραβά)

Κήρινθος-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Κηρίνθου, Φώτης-Δελχάς-Ζεϊμπέκης)

Δόξα Προκοπίου-Μαντούδι (γήπεδο Προκοπίου, Βρακάς-Πριόνας-Κούκουρα)

Ευβοϊκός Γουβών-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Γουβών, Ρουμπής-Λιαγκάκης-Αντωνίου Γ.)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΚ Χαλκίδας-Θύελλα Κοντοδεσποτίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

3 μ.μ.

Λουκίσια-Ληλάντιο (γήπεδο Λουκισίων, Ντούρας-Περούλιας-Κοντογιαννίδης)

Κεραυνός Χαλκίδας-Προποντίδα (γήπεδο Πάρκο Λαού, Λάμπρου-Δάλλας-Νικολάου)

Άγιος Αθανάσιος-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Πάλιουρα, Σιαπλαούρας-Τσιφλάκος-Σέρρας)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.45 π.μ.

Σκύρος-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Σκύρου, Καλαμάτας-Πασχώνης-Ακριώτης)

3 μ.μ.

Κάρυστος-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Καρύστου, Γκάτσος-Πασχαλίδης-Μακρής)

Αιγέας Πετριών-Μαρμάρι (γήπεδο Κριεζών, Δανιηλίδης-Χατζηκαμαγιάννης-Ρέτσας)

Άγιος Λουκάς-Δύστος (γήπεδο Αγίου Λουκά, Σιμιτζής-Ποδαράς-Ντόβολης)

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κόσκινα 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Ολυμπιακός Λίμνης-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Λίμνης, Σοφίου-Θεοδώρου-Καραβά)

3 μ.μ.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Σταυρός (γήπεδο Νέου Πύργου, Μπούρικας-Παυλάτος-Μαρίνος)

Κύζικος Αρτάκης-ΠΑΟ Λιχάδας (γήπεδο Βατώντα, Μητρολιός-Ντόβολης-Γάτος)

Γιάλτρα-Φοίνικας Ψαχνών 0-3 α.α.

ΠΑΟ Πολιτικών-Βυζάντιο Νέου Πύργου 3-0 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ανάποδος-Καμάρες (γήπεδο Βαθέος, Δούκας-Ντούρας-Περούλιας)

11.45 π.μ.

Στύρα-Αθλόπολις (γήπεδο Ζαράκων, Μακρής-Πασχαλίδης-Γκάτσος)

12 μ.μ.

Μονόδρυ-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Μονοδρίου, Ρέτσας-Δανιηλίδης-Χατζηκαμαγιάννης)

Έραπος-Κριεζά (γήπεδο Φύλλων, Αντωνίου Χ.-Λειβαδιτάκης-Παπαθανασίου)

3 μ.μ.

Πισσώνας-Κύμη (γήπεδο Πισσώνα, Μούρτικας-Νικολάου-Καρράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Ιστιαίας, Λιαγκάκης)

Δόξα Προκοπίου-Τροπαιοφόρος 0-3 α.α.

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ντ. Κνέζεβιτς: ‘Θα είμαστε από παιχνίδι σε παιχνίδι ακόμα καλύτεροι’

Κώστας Λαγός

Κύπελλο ΕΠΣΕ: Οι σκόρερς μετά την ολοκλήρωση της 2ης φάσης (25/9)

eviasports

Γ. Μαυρωτάς: ‘Εξετάζουμε την κάλυψη των τεστ στους ερασιτέχνες’

eviasports
-->