BASKET LEAGUE EVIASPORTS ΜΠΑΣΚΕΤ

BASKET LEAGUE: Το πρόγραμμα των επόμενων τεσσάρων αγωνιστικών (9η-12η)

 

Ανακοινώθηκε από τον ΕΣΑΚΕ το πρόγραμμα των επόμενων τεσσάρων αγωνιστικών -που θ’ ακολουθήσουν μετά απ’ αυτήν του προσεχούς Σαββατόκυριακου- της Basket League.

H Κύμη σ’ αυτές τις αγωνιστικές θα δώσει τρία εκτός έδρας παιχνίδια με Ρέθυμνο, Ήφαιστο Λήμνου και Λαύριο και ένα εντός με τον Άρη, το οποίο θα μεταδοθεί απευθείας απ’ την κρατική τηλεόραση, ενώ στα υπόλοιπα θα μεταδοθούν ζωντανά στιγμιότυπα, απ’ την εκπομπή ‘Basket League Show’.

Αναλυτικά:

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:30 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΥΜΗ Basket League Show ΕΡΤ2
OAKA 17:00 ΑΕΚ-ΛΑΥΡΙΟ COSMOTE SPORT 4HD live
ΚΛΕΙΣΤΟ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 17:30 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ-ΑΡΗΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 15:15 ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΤ2 live
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15:00 ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ ΕΡΤ2 live
PAOK SPORTS ARENA 17:00 ΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΡΤ2 live

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22-12-2018

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 15:00 ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΡΕΘΥΜΝΟ Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 15:30 ΛΑΥΡΙΟ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 17:30 ΑΡΗΣ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΡΤ2 live
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ-ΚΥΜΗ Basket League Show ΕΡΤ2
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
Δ.Γ.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΟΚ ΕΡΤ2 live
ΟΑΚΑ 21:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -ΑΕΚ COSMOTE SPORT 4HD live
ΣΕΦ 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ COSMOTE SPORT 4HD live

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ- ΚΟΛΟΣΣΟΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΚΛΕΙΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:45 ΡΕΘΥΜΝΟ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ Basket League Show ΕΡΤ2
ΟΑΚΑ 19:00 ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ COSMOTE SPORT 4HD live
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15:45 ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΛΑΥΡΙΟ Basket League Show ΕΡΤ2
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 18:00 ΚΥΜΗ-ΑΡΗΣ ΕΡΤ2 live
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
PAOK SPORTS ARENA 17:00 ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΤ2 live
ΚΛΕΙΣΤΟ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 19:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΡΤ2 live

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 15:15 ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΠΑΟΚ ΕΡΤ2 live
ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:30 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΡΕΘΥΜΝΟ Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 17:30 ΛΑΥΡΙΟ-KYMH Basket League Show ΕΡΤ2
Δ.Γ.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 17:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 17:00 ΑΡΗΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ ΕΡΤ2 live
ΣΕΦ 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ΑΕΚ COSMOTE SPORT 4HD live
ΟΑΚΑ 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ COSMOTE SPORT 4HD live

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β. Αρβανίτη: Πέμπτη θέση στο Εσπίνιο (photos)

Κώστας Λαγός

Αν. Πριόνας: Προπονήσεις εθνικής γυναικών για τα προκριματικά του Ευρωπαϊκού

Κώστας Λαγός

Photo album απ’ το Ελλήσποντος-Όλυμπος Γυμνού

Κώστας Λαγός
-->