EVIASPORTS.GR Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Δείτε αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 1/12 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 2/12.

Α’ ΕΠΣΕ

Αρτάκη-Καστέλλα 6-0

Παντριαδικός-Καλοχώρι/Παντείχι 0-0

Ελλήσποντος-Μακρυκάπα 1-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Βασιλικών-Κήρινθος 2-0

ΟΠΑ Αιδηψού-Δόξα Προκοπίου 0-2

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Αφράτι-Λουκίσια 1-0

Ερμήλιος-Αλάτσατα 3-0

Προποντίδα-ΑΕΚ Χαλκίδας 4-0

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μαρμάρι-Σκύρος  2-2

3 μ.μ.

Αμαρυνθιακός-Άρης Αγίου Ιωάννη 4-0

Ζάρακες-Άγιος Λουκάς 2-1

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος 2-4

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

3 μ.μ.

Αβαντίδες-Απολλωνίδες Ερέτριας (γήπεδο Ενωσιακό, Χρυσάφης (Αθηνών)-Οντός (Αθηνών)-Γουρέλης (Αθηνών))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Πανθηραϊκός (γήπεδο δημοτικό Χαλκίδας, Νικόλαος Δημαράκης (Δωδεκανήσου)-Νικόλαους Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)-Κωνσταντίνος Κακάνης (Ανατολικής Αττικής))

Καλλιθέα-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Απόστολος Νικολαΐδης, Γιώργος Φίτσας (Δυτικής Αττικής)-Ανδρέας Καντανολέων (Δυτικής Αττικής)-Χρήστος Παύλος (Δυτικής Αττικής))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Ωρεοί-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Ιστιαίας, Παπακυριάκος-Μούρτικας-Δούκας)

Όλυμπος Γυμνού-Αιδηψός (γήπεδο Γυμνού, Φώτης-Πριόνας-Δελχάς)

Ηρακλής Ψαχνών-Αστέρας Βατώντα (γήπεδο Ψαχνών, Σπανός-Τσιφλάκος-Αργύρης)

Ταμυναϊκός-Δροσιά (γήπεδο Αλιβερίου, Καλαμάτας-Κωνστάντιος-Δάλλας)

Σκεπαστή-Αυλωνάρι (γήπεδο Σκεπαστής, Δανιηλίδης-Νέγρης-Κοντογιαννίδης)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Μαντούδι-Άγιος (γήπεδο Μαντουδίου, Ντούρας-Ποδαράς-Ντόβολης)

3 μ.μ.

Ακράτητος Κεχριών-Ταξιάρχης (γήπεδο Κεχριών, Βελέντζας-Παπαθανασίου-Αντωνίου Γ.)

Ερμής Πηλίου-Αρτεμησιακός (γήπεδο Πηλίου, Ντούρας-Ποδαράς-Ντόβολης)

Ευβοϊκός Γουβών-Ιστιαία (γήπεδο Γουβών, Μητρολιός-Παυλάτος-Νικολάου)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ληλάντιο (γήπεδο Μακρυκάπας, Ρουμπής-Περιβολάτης-Ρέτσας)

Μιαούλης Φύλλων-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Φύλλων, Κηρύκος-Πασχαλίδης-Παππάς)

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Κεραυνός Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΑΕ Χαλκίδας-Άγιος Αθανάσιος (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Σιμιτζής-Κοτταρά-Νικολάου)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Δύστος-Κάρυστος (γήπεδο Δύστου, Κασομούλης-Καρράς-Μαρίνος)

Κονίστρες & Περίχωρα-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Βρύσης, Μπούρικας-Καρβελάς-Ντόβολης)

Νηλέας-Νεοχωρίου Κόσκινα 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ακαδημία Αρτάκης-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Βατώντα, Μακρής-Πασχαλίδης-Γάτος)

11.30 π.μ.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Νέου Πύργου, Μούρτικας-Παπακυριάκος-Δούκας)

3 μ.μ.

Φοίνικας Ψαχνών-Ελληνικά (γήπεδο Καστέλλας, Σαββατινός-Μούτουπας-Κεκάκος)

Σταυρός-Γιάλτρα 3-0 α.α.

ΠΑΟ Λιχάδας-Βυζάντιο Νέου Πύργου 3-0 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ. 

Κύμη-Μονόδρυ (γήπεδο Κύμης, Καρβελάς-Μπούρικας-Ντόβολης)

Πισσώνας-Ανάποδος (γήπεδο Πισσώνα, Ρέτσας-Ρουμπής-Ζεϊμπέκης)

Καμάρες-Έραπος (γήπεδο Παραλίας, Κοτταρά-Σιμιτζή-Ντουμάνη)

12 μ.μ.

Κριεζά-Αθλόπολις (γήπεδο Κριεζών, Καρράς-Κασομούλης-Μαρίνος)

3 μ.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Αυλωναρίου, Σοφίου-Αντωνίου Χ.-Σέρρας)

Αυλίδα-Στύρα (γήπεδο Βαθέος Αυλίδας, Κούκουρα-Μακρής-Ζεϊμπέκης)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σαν Σήμερα (28/11/2015): Άγιος Αθανάσιος-Αστέρας Βατώντα 1-3

eviasports

Έκκληση του Γ. Καντζούρα για επιχορήγηση στις ομάδες του Δήμου Μαντουδίου-Λίμνης-Αγίας Άννας

Κώστας Λαγός

Γ. Φούρλης: ‘Αντιμετωπίζουμε πρόβλημα με τις προπονήσεις’

Κώστας Λαγός
-->