ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα & βαθμολογίες

Συνεχίστηκε σήμερα το πρωτάθλημα νέων ‘Ποζίδης Κωνσταντίνος’ της ΕΠΣΕ, με διεξαγωγή αγώνων για την τέταρτη και την πρώτη αγωνιστική.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα ως τώρα στη φετινή περίοδο και οι βαθμολογίες:

Νέων ΕΠΣΕ 1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
14-10-18 17:00 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΝΕΟΙ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΝΕΟΙ Καρύστου 2-3
17-10-18 15:30 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΝΕΟΙ – ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΝΕΟΙ Τσαλίκη-Παπίλα 1-9
17-10-18 15:30 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΝΕΟΙ – ΑΕΧ/Ε. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΝΕΟΙ Πάρκο Λαού 1-2
20-11-18 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΝΕΟΙ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ/ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΝΕΟΙ
24-10-18 15:30 ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΝΕΟΙ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΝΕΟΙ Βαθέος Αυλίδας 2-3
24-10-18 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟΙ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΝΕΟΙ Πάρκο Λαού 0-2
24-10-18 15:30 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΝΕΟΙ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΟΙ 0-3 (α.α.)
27-10-18 16:00 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ/ΑΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΟΣ ΝΕΟΙ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΝΕΟΙ Μακρυκάπας 0-6
28-10-18 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΝΕΟΙ – ΟΠΑ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΝΕΟΙ Καστέλλας 0-2
28-11-18 15:30 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΝΕΟΙ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ/ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΝΕΟΙ Αγ. Ιωάννη 0-6
Νέων ΕΠΣΕ 2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
03-11-18 13:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΝΕΟΙ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΝΕΟΙ Αγ. Λουκά 5-0
07-11-18 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΝΕΟΙ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ/ΑΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΟΣ ΝΕΟΙ Ψαχνών 5-0
07-11-18 15:30 ΟΠΑ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΝΕΟΙ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΝΕΟΙ Αιδηψού 1-1
07-11-18 15:30 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΟΙ – ΑΕΧ/Ε. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΝΕΟΙ 6-0
07-11-18 15:30 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΝΕΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟΙ 0-3 (α.α.)
07-11-18 15:30 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΕΟΙ – ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΝΕΟΙ Αφρατίου 2-0
07-11-18 15:30 ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΝΕΟΙ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΝΕΟΙ Γυμνού 5-1
10-11-18 15:30 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΝΕΟΙ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΝΕΟΙ Δροσιάς 3-2
20-11-18 15:30 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΝΕΟΙ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΝΕΟΙ Βασιλικού 0-2
Νέων ΕΠΣΕ 3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
10-11-18 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟΙ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΟΙ Πάρκο Λαού 1-4
13-11-18 15:30 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΝΕΟΙ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΕΟΙ Πάρκο Λαού 1-6
14-11-18 15:30 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ/ΑΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΟΣ ΝΕΟΙ – ΟΠΑ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΝΕΟΙ – (Αναβολή )
14-11-18 15:30 ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΝΕΟΙ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΝΕΟΙ Βατώντα 2-1
16-11-18 11:00 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΝΕΟΙ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΝΕΟΙ 3-0 (α.α.)
17-11-18 13:00 ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΝΕΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΝΕΟΙ Ιστιαίας – (Αναβολή λόγω καιρού)
17-11-18 11:30 ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ/ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΝΕΟΙ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΝΕΟΙ Ζαράκων 6-0
24-11-18 10:45 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΝΕΟΙ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΝΕΟΙ Αγ. Ιωάννη 2-0
Νέων ΕΠΣΕ 4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
07-11-18 12:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΝΕΟΙ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ/ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΝΕΟΙ Αγ. Λουκά 3-1
26-11-18 ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΝΕΟΙ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ/ΑΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΟΣ ΝΕΟΙ
26-11-18 ΟΠΑ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΝΕΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΝΕΟΙ
26-11-18 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΝΕΟΙ – ΑΕΧ/Ε. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΝΕΟΙ 0-3 (α.α.)
27-11-18 15:30 ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΝΕΟΙ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΝΕΟΙ Δροσιάς 2-0
28-11-18 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟΙ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΝΕΟΙ Πάρκο Λαού 2-2
28-11-18 15:30 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΟΙ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΝΕΟΙ Ερέτριας 1-0
28-11-18 15:30 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΕΟΙ – ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΝΕΟΙ Αφρατίου 3-0
Νέων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΝΕΟΙ 2 1 1 0 7 1 0 4
team logo ΟΠΑ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΝΕΟΙ 2 1 1 0 3 1 0 4
team logo ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΝΕΟΙ 2 1 0 1 5 2 0 3
team logo ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ/ΑΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΟΣ ΝΕΟΙ 2 0 0 2 0 11 0 0
Νέων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΟΙ 4 4 0 0 14 1 0 12
team logo ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΝΕΟΙ 4 2 1 1 8 4 0 7
team logo ΑΕΧ/Ε. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΝΕΟΙ* 3 2 0 1 5 7 0 6
team logo ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟΙ 4 1 1 2 6 8 0 4
team logo ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΝΕΟΙ* 3 1 0 2 2 3 0 3
team logo ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΝΕΟΙ 4 0 0 4 0 12 9 -9
Νέων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΕΟΙ* 3 3 0 0 11 1 0 9
team logo ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΝΕΟΙ* 3 2 0 1 11 5 0 6
team logo ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΝΕΟΙ* 3 2 0 1 7 6 0 6
team logo ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΝΕΟΙ* 3 1 0 2 4 5 0 3
team logo ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΝΕΟΙ 4 0 0 4 4 20 0 0
Νέων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
team logo ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ/ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΝΕΟΙ 3 2 0 1 13 3 0 6
team logo ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΝΕΟΙ 3 2 0 1 8 3 0 6
team logo ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΝΕΟΙ 3 2 0 1 8 9 0 6
team logo ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΝΕΟΙ 3 1 0 2 3 11 0 3
team logo ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΝΕΟΙ* 2 0 0 2 2 8 0 0

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΠΑΟ Λιχάδας-Κύζικος Αρτάκης 3-0

Κώστας Λαγός

Σε καραντίνα οι ομάδες ενόψει της επανέναρξης

eviasports

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Σκόρερς (9/7)

eviasports
-->