EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (24-25/11)

Συνεχίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο, το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΕ με τη διεξαγωγή της έβδομης αγωνιστικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 24/11-3 μ.μ.

Ακράτητος Κεχριών-Μαντούδι (γήπεδο Κεχριών, Καλαμάτας-Νέγρης-Ζεϊμπέκης)

Δόξα Προκοπίου-Ιστιαία (γήπεδο Προκοπίου, Κασομούλης-Κωνστάντιος-Σπανός)

Κυριακή 25/11

11.30 π.μ.

Άγιος-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Αιδηψού, Δανιηλίδης-Νέγρης-Ντουμάνης)

3 μ.μ.

Ταξιάρχης-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Νέου Πύργου, Μούρτικας-Καραβά-Μαρίνος)

Αρτεμησιακός-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Γουβών, Σπανός-Αργύρης-Κεκάκος)

Κήρινθος-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Κηρίνθου, Μπούρικας-Νικολάου-Αντωνίου Γ.)

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 24/11-3 μ.μ.

Αφράτι-Ερμήλιος (γήπεδο Αφρατίου, Ντούρας-Πασχαλίδης-Σέρρας)

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κούκουρα-Σιμιτζής-Παπαθανασίου)

Απόλλων Παραλίας-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Αυλίδας, Βελέντζας-Χασάνδρας-Μαρίνος)

Κυριακή 25/11-3 μ.μ.

Λουκίσια-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Λουκισίων, Σοφίου-Χατζηκαμαγιάννης-Μακρής)

Ληλάντιο-Προποντίδα (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Φώτης-Ρουμπής-Καρράς)

Αλάτσατα-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Αλεξάνδρου, Ντούρας-Σιμιτζής-Ποδαράς)

Κεραυνός Χαλκίδας-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κηρύκος-Παππάς-Ρέτσας)

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 25/11

11.30 π.μ.

Αιγέας Πετριών-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Κριεζών, Σιαπλαούρας-Μητρολιός-Νικολάου)

11.45 π.μ.

Σκύρος-Κονίστρες & Περίχωρα (γήπεδο Σκύρου, Κοντογιαννίδης-Δελχάς-Πασχώνης)

3 μ.μ.

Άρης Αγίου Ιωάννη-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Μητρολιός-Σιαπλαούρας-Νικολάου)

Αμαρυνθιακός-Μαρμάρι (γήπεδο Αμαρύνθου, Παπαδόπουλος-Πασχαλίδης-Ζεϊμπέκης)

Κάρυστος-Ζάρακες (γήπεδο Καρύστου, Καλαμάτας-Καρβελάς-Σέρρας)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΟΠ Χαλκίδας: Ασημένιο μετάλλιο στο Βαλκανικό ο Θ. Τσινιάς

Κώστας Λαγός

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ): Αποτελέσματα & βαθμολογίες (9η αγωνιστική)

eviasports

Ταμυναϊκός: Ανακοινώσεις για αγώνα με ΑΟ Νέας Αρτάκης

Κώστας Λαγός
-->