Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Δείτε αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 17/11 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 18/11.

Α’ ΕΠΣΕ (6η αγωνιστική)

Σκεπαστή-Αιδηψός 2-0

Ελλήσποντος-Αστέρας Βατώντα 1-1

Μακρυκάπα-Δροσιά 0-0

Αρτάκη-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0

 

Β’ ΕΠΣΕ (6η αγωνιστική)
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Προκοπίου-Κήρινθος 5-0

Ευβοϊκός Γουβών-Αρτεμησιακός 1-1

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Ληλάντιο 1-1

ΑΕ Χαλκίδας-Αλάτσατα 0-0

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-ΑΕΚ Χαλκίδας 4-0

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1.30 μ.μ.

Άγιος Λουκάς-Σκύρος 4-2

Δύστος-Νηλέας Νεοχωρίου 1-1

 

Γ’ ΕΠΣΕ (5η αγωνιστική)
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Φοίνικας Ψαχνών-ΠΑΟ Λιχάδας 4-0

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κύμη-ΠΑΟ Κανήθου 1-0

Καμάρες-Αυλίδα 1-2

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ (3η αγωνιστική)
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλωνάρι-Αίολος Κριεζών 0-10

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (3η αγωνιστική)
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού-Άγιος 3-0 (α.α.)

Ταξιάρχης/Ωρεοί-ΑΕΚ Νέου Πύργου ΑΝΑΒΟΛΗ

Τροπαιοφόρος-Ακράτητος Κεχριών ΑΝΑΒΟΛΗ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νεάπολη-Εύριπος 3-2

Ακαδημία Αρτάκης-Έξω Παναγίτσα 2-2

Κύζικος Αρτάκης-ΑΟ Χαλκίς 12-0

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ερμήλιος-Ληλάντιο 2-8

Λήλας Βασιλικού-Δροσιά 2-1

Προποντίδα-Ακαδημία Ερέτριας 0-2

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αμαρυνθιακός 6-1

Κάρυστος-Ταμυναϊκός (γήπεδο Καρύστου, Ντούρας)

Αυλωνάρι-Αίολος Κριεζών 0-10

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

7.30 μ.μ.

Αθηναϊκή Αγίου Δημητρίου-Αβαντίδες (γήπεδο Αλίμου Β’ Καλαμακίου, Χρόνης-Χαντζίκος-Παύλου)

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο δημοτικό Χαλκίδας, Πόγκας-Δάλλας-Νέγρης)

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Όλυμπος Γυμνού-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Γυμνού, Κούκουρα-Τσιφλάκος-Κοτταρά)

Ηρακλής Ψαχνών-Παντριαδικός (γήπεδο Ψαχνών, Κηρύκος-Πασχαλίδης-Μητρολιός)

Ταμυναϊκός-Ωρεοί (γήπεδο Αλιβερίου, Φώτης-Κελεπούρης-Αργύρης)

Αυλωνάρι-Καστέλλα (γήπεδο Αυλωναρίου, Βρακάς-Ιωάννου-Δελχάς)

 

Β’ ΕΠΣΕ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Μαντούδι-Ταξιάρχης (γήπεδο Μαντουδίου, Σπανός-Ρέτσας-Σέρρας)

Ατρόμητος Βασιλικών-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Βασιλικών, Θεοδώρου-Ντόβολης-Παπαθανασίου)

ΟΠΑ Αιδηψού-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Αιδηψού, Μπούρικας-Παυλάτος-Αντωνίου)

Ιστιαία-Άγιος (γήπεδο Ιστιαίας, Σοφίου-Κοντογιαννίδης-Καραβά)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ερμήλιος-Λουκίσια (γήπεδο Δροσιάς, Σιαπλαούρας-Νικολάου-Ζεϊμπέκης)

Προποντίδα-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Πάρκο Λαού, Καλαμάτας-Σιμιτζής-Ρουμελιώτης)

Μιαούλης Φύλλων-Αφράτι (γήπεδο Φύλλων, Παπακυριάκος-Αντωνίου-Παππάς)

Άγιος Αθανάσιος-Κεραυνός Χαλκίδας. (γήπεδο Πάλιουρα, Κασομούλης-Κωνστάντιος-Ρουμπής)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Μαρμάρι-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Καρύστου, Δανιηλίδης-Καρράς-Ντόβολης)

Κονίστρες & Περίχωρα-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Βρύσης, Ντούρας-Περούλιας-Δούκας)

Αιγέας Πετριών-Κάρυστος (γήπεδο Κριεζών, Βελέντζας-Μούρτικας-Ποδαράς)

 

Γ’ ΕΠΣΕ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Σταυρός-Ελληνικά (γήπεδο Μακρυκάπας, Μητρολιός-Πασχαλίδης-Κηρύκος)

Ολυμπιακός Λίμνης-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Λίμνης, Ρέτσας-Σπανός-Σέρρας)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ανάποδος-Έραπος (γήπεδο Βαθέος Αυλίδας, Καρβελάς-Μπακατσέλος-Μούτουπας)

Πισσώνας-Αθλόπολις (γήπεδο Πισσώνα, Σιαπλαούρας-Νικολάου-Ζεϊμπέκης)

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κριεζά (γήπεδο Αυλωναρίου, Μούρτικας-Βελέντζας-Ποδαράς)

12 μ.μ.

Μονόδρυ-Στύρα (γήπεδο Μονοδρίου, Ντούρας-Περούλιας-Δούκας)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ιστιαία-Δόξα Προκοπίου ΑΝΑΒΟΛΗ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΡΜΗΛΙΟΣ (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Αποτελέσματα & βαθμολογία (30/8)

Κώστας Λαγός

ΑΟ Καρύστου: Συλλυπητήρια ανακοίνωση για Ανδρέα Παπαεμμανουήλ

Κώστας Λαγός

Αλ. Ζήσης: ‘Το σωματείο μας είναι εξ ολοκλήρου ερασιτεχνικό, με όλη τη σημασία της λέξης’

Κώστας Λαγός
-->