Αγαπημένα ΡΟΗ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Νεάπολη-Εύριπος 3-2

Νίκη για την Νεάπολη με 3-2 επί του Ευρίπου, για την τρίτη αγωνιστική του δεύτερου ομίλου του πρωταθλήματος παίδων της ΕΠΣΕ.

Η ομάδα του Σούλη Παππά άνοιξε το σκορ στο 9ο λεπτό με τέρμα του Guri, όμως η ομάδα της Νεάπολης έκανε γρήγορα την ανατροπή με δύο γκολ του Μυτάκη στο 12′ και στο 16′. Στο 19ο λεπτό έγινε το 3-1 με αυτογκόλ του Τσάλα, ενώ το τελικό 3-2 διαμορφώθηκε με -επίσης- αυτογκόλ του Μυτάκη στο 59′.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δούκας.

ΓΚΟΛ: 12′ & 16′ Μυτάκης, 19′ Τσάλας (αυτογκόλ)-9′ Guri, 59′ Μυτάκης (αυτογκόλ).

Νεάπολη (Γιάννης Οικονόμου): Μουλάς (41’Παπανέστης), Μυτάκης, Κυράνας, Πατατούκος, Σιδέρης, Τσουκαλάς, Τσάλας Δ., Τσάλας Κ., Βελισσάρης (41′ Ντεγιάννης Κ.), Πέτσας, Τζαφέρος (36′ Xhaholli).

Εύριπος (Σούλης Παππάς): Γκρινιάρης, Τρίκας, Τοκπασίδης, Σαββόπουλος, Μπουραντάς, Ρουμπής, Τσάλας, Πανταζής, Guri, Χανιέτης, Ζήσης (59′ Ντεγιάννης Γ.).

Σαν Σήμερα (17/11/2018): Νεάπολη-Εύριπος 3-2 (photos)