EVIASPORTS.GR Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Δείτε αναλυτικά τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 10/11 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 11/11.

Α’ ΕΠΣΕ

Λήλας Βασιλικού-Ηρακλής Ψαχνών 0-3

Όλυμπος Γυμνού-Ταμυναϊκός 1-1

Καλοχώρι/Παντείχι-Ελλήσποντος 1-3

Καστέλλα-Δροσιά 1-3

 

Β’ ΕΠΣΕ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού 2-0

Ακράτητος Κεχριών-Ιστιαία 1-9

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ληλάντιο-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-3

Κεραυνός Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας 1-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Νηλέας Νεοχωρίου-Ζάρακες 1-3

 

Γ’ ΕΠΣΕ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Αυλίδα-Πισσώνας 7-0

 

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη-Απόλλων Ερέτριας 1-4

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Δροσιά-Αθλόπολις 3-2

 

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νεάπολη-ΑΟ Χαλκίς 13-0

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

12 μ.μ.

Θύελλα Καμαρίου-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Καμαρίου, Αλιάγας-Χρηστάκος-Κορώνας)

3 μ.μ.

Απόλλων Ερέτριας-Πανθηραϊκός (γήπεδο ‘Ενωσιακό’,  Ατσικνούδα-Κοτζαμανίδη-Μουμπογιατζόγλου)

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Παντριαδικός-Αρτάκη (γήπεδο Τριάδας, Φώτης-Δελχάς-Παππάς)

Ωρεοί-Σκεπαστή (γήπεδο Ιστιαίας, Παπακυριάκος-Δάλλας-Νικολάου)

Αιδηψός-Μακρυκάπα (γήπεδο Αιδηψού, Βρακάς-Παυλάτος-Σέρρας)

Αστέρας Βατώντα-Αυλωνάρι (γήπεδο Βατώντα, Κασομούλης-Αργύρης-Δούκας)

 

Β’ ΕΠΣΕ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

‘Αγιος-Κήρινθος (γήπεδο Αιδηψού, Παπακυριάκος-Δάλλας-Νικολάου)

3 μ.μ.

Ταξιάρχης-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Νέου Πύργου, Ρουμπής-Αντωνίου Γ.- )

Ερμής Πηλίου-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Πηλίου, Σοφίου-Αντωνίου Χ.-Ιωάννου)

Αρτεμησιακός-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Γουβών, Δανιηλίδης-Μακρής-Καρράς)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Ερμήλιος-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Δροσιάς, Ντούρας-Πασχαλίδης-Περιβολάρης)

Αφράτι-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Αφρατίου, Βελέντζας-ΕΟΔ/ΕΠΟ-Νικολάου)

3 μ.μ.

Λουκίσια-Προποντίδα (γήπεδο Λουκισίων, Παπαποστόλου-Πασχαλίδης-Περιβολάρης)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Μακρυκάπας, Θεοδώρου-Βλάχος-Λειβαδιτάκης)

ΑΕΚ Χαλκίδας-Άγιος Αθανάσιος (γήπεδο Πάρκο Λάου, Ντούρας-Βελέντζας-Ρέτσας)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Σκύρος-Κάρυστος (γήπεδο Σκύρου, Κηρύκος-Χατζηκαμαγιάννης-Πασχώνης)

3 μ.μ.

Άρης Αγίου Ιωάννη-Δύστος (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Μητρολιός-Νέγρης-Μούτουπας)

Μαρμάρι-Κονίστρες & Περίχωρα (γήπεδο Καρύστου, Μούρτικας-Ζεϊμπέκης-Μαρίνος)

Αμαρυνθιακός-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Αμαρύνθου, Κούκουρα-Κοντογιαννίδης-Κεκάκος)

 

Γ’ ΕΠΣΕ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 11/11

11 π.μ.

Κύζικος Αρτάκης-Σταυρός (γήπεδο Βατώντα, Δούκας-Κασομούλης-Αργύρης)

11.30 π.μ.

Φοίνικας Ψαχνών-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Καστέλλας, Βλάχος-Θεοδώρου-Λειβαδιτάκης)

3 μ.μ.

ΠΑΟ Πολιτικών-Ελληνικά (γήπεδο Πολιτικών, Σπανός-Σιμιτζής-Ντουμάνης)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Αθλόπολις-Ανάποδος (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Σιμιτζής-Σπανός-Ντουμάνης)

Έραπος-Κύμη (γήπεδο Φύλλων, Ρέτσας-Ντόβολης-Παπαθανασίου)

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Καμάρες (γήπεδο Αυλωναρίου, Σαββατινός, Μπούρικας-Περούλιας)

3 μ.μ.

Στύρα-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Ζαράκων, Καρβελάς-Ποδαράς-Ντόβολης)

Κριεζά-Μονόδρυ (γήπεδο Κριεζών, Μπούρικας-Σαββατινός-Περούλιας)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΕ: Ανακοινώθηκαν οι 18δες νέων-παίδων

Κώστας Λαγός

Δ. Ελευθεριάδης: Στάση σώματος & ποδόσφαιρο… ως στάση ζωής

Δημήτρης Ελευθεριάδης

Προκήρυξη γυναικείου πρωταθλήματος Α’ Εθνικής

Κώστας Λαγός
-->